”Ak Bars” nonāk vienas uzvaras attālumā no trešā titula (VIDEO)

20/04/2018 22:03
Kazaņas Ak Bars, Sportazinas.com

Vienas uzvaras attālumā no trešā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) titula šovakar nonāca Kazaņas ”Ak Bars”, kas Gagarina kausa izcīņas finālsērijas ceturtajā spēlē viesos ar 3:1 pieveica Maskavas CSKA un revanšējās pretiniekiem par pirms divām dienām izbraukumā piedzīvoto neveiksmi (3-1).

CSKA pirmajā trešdaļā trīsreiz spēlēja vairākumā un izdarīja 19 metienus pa pretinieku vārtiem, tomēr nespēja pārspēt ”Ak Bars” vārtsargu Emilu Garipovu un pirmā perioda izskaņā nonāca iedzinējos.

Nepilnu minūti pirms došanās pārtraukumā viesus vadībā izvirzīja kanādiešu uzbrucējs Džastins Azevedo, kurš aizskrēja pretuzbrukumā un guva jau savus devītos vārtus izslēgšanas turnīrā – 1:0.

Otrās trešdaļas ievadā ”Ak Bars” izturēja vēl vienu mazākumu un dubultoja savu pārsvaru. Zviedru uzbrucējs Antons Landers saņēma filigrānu piespēli no kazaņiešu pirmo vārtu autora Azevedo un panāca 2:0.

Maskaviešu jaunais uzbrucējs Andrejs Svetlakovs gan nākamajā uzbrukumā bija pirmais pretinieku vārtu priekšā pēc Ivana Teļegina metiena un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2.

Pēdējās 20 pamatlaika minūtēs CSKA pilnībā dominēja, taču nespēja pārvērst savu iespaidīgo pārsvaru vēl vienā vārtu guvumā. Pamatlaika pēdējā minūtē Landers ar metienu tukšos vārtos guva savus otros vārtus mačā un panāca ”Ak Bars” divu vārtu pārsvaru – 3:1.

Kazaņieši izcīnīja trešo uzvaru un nonāca viena panākuma attālumā no trešā Gagarina kausa izcīnīšanas. Iespēja pielikt punktu finālsērijai un nodrošināt titulu ”Ak Bars” būs jau pēc divām dienām, kad abas komandas atgriezīsies Kazaņā.