Armands Puče: Es nemainu savu izpratni par lietu kārtību KHL

 

Viena no Latvijas žurnālistikas kolorītākajām personām, Armands Puče atstādināts no hokeja studijas vadīšanas Rīgas “Dinamo” spēļu starplaikos. No KHL vadības tika saņemts ultimāts, ka Puče nedrīkst būt saistīts ar KHL spēļu translācijām, pretējā gadījumā līga neslēgs līgumu “MTG TV Latvia” par “Dinamo” spēļu translēšanu.

“Cilvēki Maskavā no Rīgas saņēmuši manus iztulkotos rakstus,” Latvijas Radio 1 ziņām komentēja Armands Puče. “Tas nav saistīts ar manu darbu hokeja studijā, bet paralēli, ko es daru kā žurnālists – rakstot rakstus. Tas ir pareizi, ka šie cilvēki negrib nodalīt šīs lietas. Es arī nemainu savu izpratni par lietu kārtību, kāda tā ir projektā  KHL. Nostāja, kas izrietēja no manis nepatika un bija nepieņemama. Cilvēki izmantoja savas iespējas, kā viņi ir raduši to darīt, ar šantāžu.”

Atstādinātais žurnālists starpperiodu hokeja studiju vadīja kopš atjaunotā Rīgas “Dinamo” pirmās sezonas. Iesākumā hokeja studiju Puče vadīja ar Pēteri Skudru, līdz 2011. gadā bijušais Latvijas izlases vārtsargs uzsāka trenera karjeru. Pēcāk žurnālista studijas biedrs bija Oļegs Sorokins, kurš par spēlētājiem bieži mēdza izteikt pietiekami asus komentārus. Pagaidām nav zināms hokeja studijas jaunais sastāvs, iespējams, ka Pučes vietā būs žurnālists Toms Prāmnieks, kurš pa reizei mēdza aizvietot studijas vadītāju iepriekšējās sezonās.

Kritiku par Pučes atstādināšu no studijas vadīšanas izteica vairāki ļaudis. To skaitā Valdis Valters, ar kuru Puče vada sporta raidījumu “Overtime TV” kanālā TV6, žurnālisti un citi tautas pārstāvji.

Savu viedokli izteica arī SWH žurnālists Ainārs Rutkēvičs, kurš uzskata, ka Puče ir Aivara Lemberga cilvēks.

Aizdomas par Pučes lojalitāti, iespējams, būtu skaidrojamas ar “Neatkarīgās Rīta Avīzes” pārdošanu Lembergam tuvu stāvošam cilvēkam. Nevienam nav liegts izteikt viedokli, tomēr cik tas patiess, lai spriež katrs individuāli.

Tavs viedoklis

1 Komentāri rakstam "Armands Puče: Es nemainu savu izpratni par lietu kārtību KHL"

Paziņot par
avatar
Šķirot pēc:   jaunākie | vecākie | vērtētākais
..............
Viesis

Nu Puče sen zināms kā Lemberga cilvēks, tikai nedomāju, ka tik angažēts, kā te mālē