Armēnijas izlase tiek turēta aizdomās par piedalīšanos “sarunātajā spēlē”

11/11/2017 14:57

Starptautiskais likmju uzraugs “Federbet” paziņojis, ka Armēnijas futbola izlase tiek turēta aizdomas par 9.novembra pārbaudes spēli ar Baltkrievijas izlasi.

Armēnijas izlase minēto spēli uzvarēja ar rezultātu 4:1, bet neskatoties uz to, tieši armēņi tiek turēti aizdomās par nelikumīgām darbībām.

“Federbet” ziņo, ka neskatoties uz rezultātu 0:0 līdz spēles 41.minūtei, tika novērotas ļoti netipiskas koeficientu svārstības.

“Aizdomas piepilidījās, kad Armēnija guva divus ātrus vārtus puslaika beigās, bet otrā puslaika sākumā pārsvaru palielināja jau līdz 3:0. Tika veiktas aizdomīgas likmes tieši uz šādu notikumu attīstību, kas radīja anomālas koeficientu svārstības,” ziņo RusArmInfo, atsaucoties uz “Federbet”.

Zīmīgi, ka zaudētajos vārtos ne īpaši veiksmīgi nospēlēja baltkrievu aizsargi, bet RusArmInfo rakstā minētas aizdomas tikai pret Armēnijas izlasi, kura, atšķirībā no Baltkrievijas, spēlēja labākajā sastāvā ar Mančestras “United” pussargu Henriku Mhitarjanu ierindā un kontrolēja spēles gaitu.

Armēnijas futbola šādus apvainojumus noraidījusi.

Jau iepriekš Armēnijas izlase bija piesaistījusi “Federbet” uzmanību, kad 2015.gadā komanda piekāpās Albānijas izlasei. Tad armēņi tika vainoti tiešā spēles atdošanā.