ASK/LSPA pārsteidz Ogri un izcīna otro uzvaru turnīrā

12/11/2017 19:30
lspa, ogre, handbols, sportazinas

Šodien ”SynotTip” handbola virslīga tikai aizvadīta viena spēle. ASK/LSPA savās mājās saspringtā cīņā tika galā ar ”Ogre”/”Miandum” vienību 31:29, izcīnot otro uzvaru šosezon.

Latvijas spēcīgākās handbola līgas līdere ir Dobeles ”Tenax”, kam seko ”Celtnieks” vienība no Rīgas. Uzvarot šodienas mačā ”Ogre”/”Miandum” turnīra tabulā būtu pacēlusies uz trešo vietu, tomēr ogrēniešiem priekus izbojāja ASK/LSPA.

Sporta akadēmijas vienība līdz šim mačam bija cietusi sešus zaudējumus septiņās spēlēs, kas garantēja pēdējo vietu turnīra tabulā. Savukārt Ogre bija ceturtajā pozīcijā un lūkoja pacīnīties par augstāku vietu sacensību kopvērtējumā.

ASK/LSPA maču sāka jaudīgi, izvirzoties vadībā 10:5. Ogres vienība ar visiem spēkiem centās pietuvoties, tomēr pirmais puslaiks noslēdzās ar ar rezultātu 16:11. Otrajā puslaikā viesi rezultāta starpību samazināja jau līdz mīnus divi un atlikušās minūtes bija ļoti spraigas. Mājiniekiem tomēr izdevās pārsvaru nosargāt un izcīnīt savu otro uzvaru šosezon 31:29.

Uzvarētāju labā ar deviņiem gūtiem vārtiem izcēlās Uldis Zariņš, bet septiņi precīzi metieni Ērika Drobota kontā. Viesu sastāvā pa deviņiem vārtiem iemeta Arvis Laganovskis un Dzintars Dravnieks.