Bārtulim 1/4 finālā būs septītā spēle

12/03/2018 17:42

Šodien Kontinentālās hokeja līgas Austrumu konferences ceturtdaļfinālā latviešu hokejista Oskara Bārtuļa pārstāvētā Ufas “Salavat Julajev” tikās ar Omskas “Avangard,” aizvadot sērijā sesto spēli.

Uzvaru ar rezultātu izcīnīja 3:2 izcīnīja laukuma saimnieki – “Aavangard” hokejisti, un sērījā līdz ar to rezultāts ir neizšķirts 3-3. 14. martā abas komandas Ufā aizvadīs izšķirošo spēli par iekļūšanu pusfinālā.

Aizvadītajā mačā “Avangard” izvirzījās vadībā ar 2:0, bet pirmā perioda izskaņā viesi vienus vārtus atguva. Otrās trešdaļas sākumā skaitliskajā vairākumā mājinieki panāca 3:1, bet trešā periods 5. minūtē viesi guva otros vārtus.

Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās un laukuma saimnieki svinēja svarīgu uzvaru.

Bārtulis spēlēja trešajā aizsargu pārī un ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Jāpiebilst, ka pirms diviem gadiem abas komandas tikās izslēģsanas spēļu stadijā un arī toreiz bija nepieciešamas septiņas spēles. Pēdējā, septītajā mačā uzvaru ar 2:1 Omskā izcīnīja “Salavat Julajev”.

Tikmēr citā mačā Austrumu konferencē Magņitogorskas “Metallurg” ar 3:1 pārspēja Jekaterinburgas “Avtomobilist” un sērijā uzvarēja ar 4-2.

“Metallurg” pretinieki pusfinālā būs zināmi pēc “Avangard” – “Salavat Julajev” septītās spēles.