Bertānam divas atlēkušās bumbas, “Warriors” sagādā “Spurs” kārtējo zaudējumu (VIDEO)

03/11/2017 08:14

Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) spēli aizvadīja latviešu uzbrucēja Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio ”Spurs”, kas savās mājās piekāpās pašreizējai čempionei Goldensteitas ”Warriors” 92:112.

Dāvis Bertāns, kurš pirms šīs spēles tika izsaukts no D Līgas, spēlē pret ”Warriors” laukumā pavadīja tikai trīs minūtes, kuru laikā punktus neguva, taču savāca divas atlēkušās bumbas. Savu vienīgo metienu pa grozu, kas bija no tālmetiena līnijas, Bertāns aizmeta garām, pieļāva vienu kļūdu, kā arī viņa lietderības koeficients bija mīnus trīs.

”Spurs” šonakt joprojām nevarēja palīdzēt traumu guvušais līderis Kavai Lenards, kurš laukumā varētu atgriezties aptuveni pēc mēneša. ”Warriors” savukārt spēli sāka spēcīgākajā sastāvā.

Sanantonio pirmo trešdaļu uzvarēja 33:24 un vadībā bija arī pēc pirmā puslaika (55:50). Goldensteita turpinājumā prata deficītu samazināt un galu galā iegūt pārsvaru pirms izšķirošās ceturtdaļas (84:78). ”Warriors” vairs nebija apturama, turklāt kādā no epizodēm uz tiesnesi sāka bļaut Gregs Popovičs, kurš nebija apmierināts ar pieņemtajiem lēmumiem. Rezultātā Popovičs saņēma divas tehniskās piezīmes un pameta laukumu.

Trīs minūtes un 22 sekundes pirms spēles beigām laukumā iznāca arī Bertāns, kurš neiemeta savu vienīgo trīspunktu metienu. ”Spurs” nespēja atgūties un cieta garāko zaudējumu sēriju kopš 2015. gada sākuma (0-4). ”Warriors” rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 27 punktiem bija Klejs Tompsons, bet Sanantonio sastāvā visvairāk punktus sameta Lamarkuss Oldridžs – 24.