Bertāns pamatturnīru noslēdz ar četriem punktiem, Sanantonio “play-off” tiksies ar čempioni (VIDEO)

12/04/2018 08:03

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šonakt pamatturnīru ar zaudējumu noslēdza Sanantonio “Spurs”, viesos ar rezultātu 98:122 (26:27, 17:34, 29:29, 26:32) piekāpjoties Ņūorleānas “Pelicans”, tādējādi ar 47 panākumiem un 35 zaudējumiem Rietumu konferencē paliekot septītajā pozīcijā.

“Play-off” pirmajā kārtā Grega Popoviča padotos sagaida tikšanās ar čempioni Goldensteitas “Warriors”.

Dāvis Bertāns pret “Pelicans” nospēlēja 11 minūtes, to laikā realizējot abus izpildītos divpunktu metienus (2p. 2/2, 3p. 0/2), izcīnot divas atlēkušās bumbas, pieļaujot vienu kļūdu, kā arī cīņu noslēdzot ar negatīvu +/- koeficientu -6. Šosezon kopumā Bertāns NBA pamatturnīrā piedalījās 76 spēlēs, vidēji katrā laukumā pavadot 14,2 minūtes, kuru laikā tika sakrāti 5,9 punkti, divas bumbas zem groziem un 1,2 rezultatīvas piespēles.

Cīņā pret Ņuorleānas klubu “Spurs” rindās nebija izteikta līdera uzbrukumā, jo vismaz desmit punktus guva uzreiz seši spēlētāji, ar 11 izceļoties gan Lamarkusam Oldridžam, gan Dežantem Marejam, gan arī Tonijam Pārkeram. Uzvarētājiem lielisku maču aizvadīja starta piecinieks, kas guva 98 no komanda 122 punktiem, bet tezultatīvākais ar 23 punktiem bija Drū Holidejs.

“Spurs” ar savu izslēgšanas turnīra pretinieci “Warriors” pamatturnīrā tikās trīs reizes, divus panākumus viesos svinot kareivjiem, bet reizi pārāki Oklendā bija “Spurs”.

“Pelicans” ar 48 panākumiem rietumu zonā palika sestajā pozīcijā, tādējādi “play-off” pirmajā kārtā klubu sagaida tikšanās ar Portlendas “Trail Blazers” (bilance 49-33).