Bertāns turpina spēlēt maz, “Spurs” izbraukumā piekāpjas “Timberwolves” (VIDEO)

16/11/2017 07:29

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns trešdien nospēlēja pēdējo pusotru minūti Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” viesos Rietumu konferences augšgala komandu duelī ar 86:98 (24:18, 19:39, 22:18, 21:23) piekāpās Minesotas “Timberwolves”.

“Spurs” otrās ceturtdaļas sākumā atradās vadībā ar astoņiem punktiem, bet pirmo puslaiku pamanījās zaudēt ar 43:57. Ceturtās ceturtdaļas piektajā minūtē viesi pietuvojās līdz mīnus pieciem punktiem (75:80), taču nespēja panākt pretiniekus un cieta zaudējumu.

Bertāns laukumā devās 98 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad rezultāta tablo vēstīja 92:84 mājinieku labā. Šajā laikā viņš izpildīja vienu neprecīzu tālmetienu, bet “Spurs” ielaida par trim punktiem vairāk nekā iemeta.

“Spurs” rindās rezultatīvākais ar 15 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām bija Lemarkuss Oldridžs, bet pa 13 punktiem iemeta Petijs Milss un Po Gasols, kuram arī astoņas atlēkušās bumbas.

Uzvarētājiem 26 punkti un 16 atlēkušās bumbas Karla Entonija Taunsa kontā, bet ar 16 punktiem atzīmējās Džefs Tīgs.

“Spurs” ar deviņām uzvarām 15 spēlēs ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē, kamēr “Timberwolves” ar deviņiem panākumiem 14 cīņās ir trešā.

Sanantonio komandu nākamo maču aizvadīs piektdien, kad savā laukumā uzņems Oklahomasitijas “Tnunder”, kas ar septiņām uzvarām 14 mačos ir devītā Rietumu konferencē.

Šosezon Bertānam ir mazāka loma komandā nekā tas bija debijas sezonā. Viņa šīs sezonas līdz šim lielākais laiks bija sestdienas mačā, kurā latvietis nospēlēja 18 minūtes un guva 16 punktus, palīdzēdams “Spurs” ar rezultātu 133:94 sagraut Čikāgas “Bulls”.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis trešdien guva 22 punktus un palīdzēja Ņujorkas “Knicks” savā laukumā ar rezultātu 106:101 (27:30, 23:30, 27:22, 29:19) pārspēt Jūtas “Jazz”.