”Blue Jackets” septītā uzvara pēc kārtas, Irbe veic simbolisko iemetienu ”Hurricanes” spēlē (VIDEO)

18/03/2018 08:52
Kolumbusas Blue Jackets, Sportazinas.com

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt septīto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Kolumbusas ”Blue Jackets”. Savukārt latviešu leģendārais vārtsargs Artūrs Irbe veica simbolisko iemetienu pirms Karolīnas ”Hurricanes” spēles.

Artūrs Irbe šonakt veica simbolisko iemetienu pirms Karolīnas ”Hurricanes” spēles pret Filadelfijas ”Flyers”, tomēr leģendārā latviešu vārtsarga kādreizēja komanda piedzīvoja zaudējumu savā laukumā ar 2:4. Uzvarētāju sastāvā ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Veins Simondss. Savukārt mājinieku rindās ar 1+1 atzīmējās Džordans Stāls un aizsargs Jakobs Slavins.

Septīto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Kolumbusas ”Blue Jackets”, kas savā laukumā ar 2:1 pieveica četras uzvaras pēc kārtas svinējušo Austrumu konferences priekšpēdējās vietas īpašnieci Otavas ”Senators”. Uzvaras vārtus četras minūtes līdz otrās trešdaļas beigām vairākumā guva somu aizsargs Markuss Nutivara.

Austrumu konferences trešā spēcīgākā komanda Toronto ”Maple Leafs” mājās ar 4:0 sagrāva Monreālas ”Canadiens” un izcīnīja 12. uzvaru pēc kārtas savā laukumā. Laukuma saimnieku vārtsargs Kērtiss Makolnijs atvairīja visus 33 pretinieku hokejistu izdarītos metienus un aizvadīja savu trešo sauso spēli sezonā. Tikmēr pretējā laukuma pusē Čārlijs Lindgrēns tika galā ar 45 no 49 sāncenšu metieniem.

Sauso spēli aizvadīja arī somu mūris Tūka Rasks, kurš atvairīja 23 metienus un palīdzēja Austrumu konferences līderu duelī Bostonas ”Bruins” viesos ar 3:0 pārspēt līgas vicelīderi Tampabejas ”Lightning”. Uzvarētāju sastāvā trīs rezultatīvas piespēles izdarīja aizsargs Torijs Krugs.

Ceturto panākumu pēc kārtas svinēja Sanhosē ”Sharks”, kas izbraukumā ar 5:3 pieveica Vankūveras ”Canucks” un sagādāja pretiniekiem jau sesto zaudējumu pēc kārtas. Viesu rindās ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās jaunais šveicietis Timo Maiers. Savukārt ar 1+1 izcēlās Logans Kutūrs, Kevins Labancs un čehs Tomašs Hertls.

Tikmēr Sentluisas ”Blues” mājās ar 4:3 papildlaikā pārspēja Ņujorkas ”Rangers” un izcīnīja trešo panākumu pēdējās četrās spēlēs. Uzvarētāju sastāvā pie trim punktiem tika aizsargs Alekss Petrandželo (2+1), bet viesu labā divus vārtus guva zviedrs Miks Zibanejads.

Savukārt otro uzvaru pēc divu zaudējumu sērijas pārtraukšanas svinēja Minesotas ”Wild”, kas izbraukumā ar 3:1 uzveica Rietumu konferences vājāko komandu Arizonas ”Coyotes”. Izšķirošo pārsvaru viesi ieguva pamatlaika pēdējās desmit minūtēs, kuru laikā guva divus vārtus.

Toronto “Maple Leafs” – Monreālas “Canadiens” 4:0 (1:0, 2:0, 1:0);

Sentluisas “Blues” – Ņujorkas “Rangers” 4:3 (1:0, 1:3, 1:0, 1:0) – pagarinājumā;

Arizonas “Coyotes” – Minesotas “Wild” 1:3 (0:1, 1:0, 0:2);

Vankūveras “Canucks” – Sanhosē “Sharks” 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)