Bļugeram rezultatīva piespēle, latviešiem zaudējumi AHL

21/03/2018 09:11

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien veica rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā, tomēr viņa pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komanda cieta zaudējumu.

“Penguins” izbraukumā ar 3:4 (1:2, 1:1, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Toronto “Marlies” hokejistiem.

Bļugers šajā cīņā rezultatīvi piespēlēja komandas trešo vārtu guvumā, palīdzot Etanam Provam 44.minūtē panākt neizšķirtu 3:3. Pamatlaikā neviena no vienībām vārtus vairs neguva, bet pagarinājuma otrajā minūtē uzvaru “Marlies” hokejistiem atnesa Edams Brūkss.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā izpildīja vienu metienu pa vārtiem un dueli pamanījās noslēgt ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Bļugers šosezon 58 mačos izcēlies ar 17 vārtiem un 21 rezultatīvu piespēli, kā arī ticis pie dalīta otrā labākā lietderības koeficienta komandā (+18).

Citviet zaudējumu piedzīvojusi vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters”, kas savā laukumā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Čikāgas “Wolves”.

Kivlenieks šajā spēlē tika galā ar 25 no 28 pretinieku metieniem.

Latvietis šosezon 36 spēlēs vidēji ielaidis 3,16 vārtus un atvairījis 89,0% metienu.

Vēl vienā otrdienas AHL mačā “sauso” zaudējumu piedzīvojusi uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Barracuda”, kas izbraukumā ar 0:4 (0:2, 0:2, 0:0) piekāpās Tūsonas “Roadrunners”.

Balcers šajā cīņā metienus pa vārtiem neizdarīja, bet nopelnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -2.

AHL kopvērtējumā “Penguins” ar 81 punktu 63 spēlēs ieņem otro vietu Atlantijas divīzijā, kur vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers” ar 70 punktiem 64 mačos ir piektā. Savukārt priekšpēdējo vietu astoņu komandu konkurencē šajā divīzijā ar 63 punktiem 66 cīņās ieņem aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Hēršijas “Bears”.

Vēl Centrālajā divīzijā “Monsters” ar 51 punktu 63 cīņās ieņem pēdējo, septīto, pozīciju, bet Klusā okeāna divīzijā “Barracuda” ar 59 punktiem 57 mačos ir pēdējā astoņām vienībām.