Bļugers turpina fantastiski – gūti vārti un divas piespēles uzvarā (VIDEO)

19/03/2018 08:13

Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē ar vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Vilkšēras/Skratonas “Penguins” latviešu centra uzbrucējs Teodors Bļugers, kaldinot savas komandas uzvaru ar 6:4 pār Hēršijas “Bears”.

Bļugers tika atzīts par spēles trešo spožāko zvaigzni. Centra uzbrucējs rezultatīvu piespēli izdarīja otrā periodā izskaņā, bet cīņas izšķirošajā trešdaļā izcēlās ar vārtu guvumu, reizi arī asistējot komandas biedram.

Hēršijas “Bears” rindās spēlēja cits Latvijas izlases hokejists – aizsargs Kristofers Bindulis, kurš neskatoties uz sešiem komandas ielaistajiem vārtiem, spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Bļugers aizvada savu labāko sezonu profesionālajā hokejā, 57 regulārās sezonas spēlēs Tedijs guvis 17 vārtus un izdarījis 20 rezultatīvas piespēles. Bļugers šosezon arī ticis izsaukts uz Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienību Pitsburgas “Penguins”, debiju hokeja mekā vēl nepiedzīvojot.

Citā spēle zaudējumu piedzīvoja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers” vienība, kas ar 1:4 atzina Providensas “Bruins” pārākumu. Gudļevskis atvairīja 39 no 43 sāncenšu metieniem.