”Bruins” nonāk soļa attālumā no otrās kārtas, ”Capitals” saglabā izredzes (VIDEO)

20/04/2018 06:28
Bostonas Bruins, Sportazinas.com

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt tika aizvadītas divas pirmās kārtas izslēgšanas spēles. Bostonas ”Bruins” uzveica Toronto ”Maple Leafs” un nonāca viena soļa attālumā no konferences pusfināla, kamēr Vašingtonas ”Capitals” viesos vēlreiz pārspēja Kolumbusas ”Blue Jackets” un izglābās no nonākšanas bezdibeņa malā.

Jaunais Jāgrs? Viena panākuma attālumā no iekļūšanas otrajā kārtā nonāca Bostonas ”Bruins”, kas viesos ar 3:1 uzveica Toronto ”Maple Leafs” un revanšējās pretiniekiem par pirms trim dienām piedzīvoto neveiksmi izbraukumā (3-1).

Aizsargs Torijs Krugs jau 29. sekundē guva savus pirmos vārtus izslēgšanas turnīrā un izvirzīja ciemiņus vadībā (1:0), taču pēc nedaudz vairāk nekā septiņām minūtēm pieredzējušais čehu uzbrucējs Tomašs Plekanecs atbildēja ar saviem pirmajiem vārtiem un panāca izlīdzinājumu – 1:1.

”Bruins” gan nepalika atbildi parādā un turpinājumā iemeta divas bezatbildes ripas. Nedaudz vairāk nekā trīs minūtes līdz otrās trešdaļas beigām Breds Maršans saņēma lielisku piespēli no Davida Pastrņaka un atguva viesiem vadību (2:1). Savukārt noslēdzošā perioda sākumā Džeiks Debrusks kopā ar Davidu Krejči aizskrēja pretuzbrukumā un panāca 3:1.

Par vienu no spēles galvenajiem varoņiem kļuva talantīgais čehu uzbrucējs Davids Pastrņaks, kurš piedalījās pirmajos divos bostoniešu vārtu guvumos (0+2) un atguva rezultatīvākā spēlētāja godu izslēgšanas mačos. Četrās izslēgšanas turnīra cīņās 21 gadu vecais Pastrņaks ir guvis četrus vārtus un nopelnījis 11 punktus.

Izglābšanās. Otro uzvaru izbraukumā izcīnīja Vašingtonas ”Capitals”, kas ar 4:1 sakāva Kolubusas ”Blue Jackets” un izvairījās no nonākšanas bezdibeņa malā, panākot sērijā līdzsvaru – 2-2.

Toms Vilsons septītajā minūtē izdarīja metienu bez ripas apstādināšanas un izvirzīja ”Capitals” vadībā (1:0), bet otrā perioda vidū Tīdžejs Ošī realizēja skaitlisko vairākumu un sniedza viesiem jau divu vārtu pārsvaru – 2:0.

Pēdējās trešdaļas ievadā ”Capitals” kapteinis Aleksandrs Ovečkins izcēlās trešo reizi izslēgšanas turnīrā un panāca jau 3:0. Lai gan Būns Dženers pavisam drīz ”Blue Jackets” vienus vārtus atguva (1:3), pamatlaika izskaņā Jevgeņijs Kuzņecovs atjaunoja viesiem trīs ripu pārsvaru – 4:1.

Kuzņecovs izcēlās arī ar divām rezultatīvām piespēlēm un maču pabeidza ar trim punktiem. Tikmēr Ovečkins nopelnīja divus (1+1) punktus un kļuva par pirmo hokejistu ”Capitals” vēsturē, kurš ir piedalījies vairāk nekā 100 izslēgšanas spēlēs komandas sastāvā.