Bukarta pārstāvētā ”Eisbaren” piedzīvo otro zaudējumu Vācijas čempionāta finālā

18/04/2018 23:01
Rihards Bukarts, Sportazinas.com

Vācijas čempionāta finālsērijā otro zaudējumu šovakar piedzīvoja latviešu uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Berlīnes ”Eisbaren”, kas viesos ar 1:4 atzina Minhenes ”Red Bull” pārākumu un sērijā nonāca iedzinējos ar 1-2.

Finālsērijas trešajā mačā ”Red Bull” jau astotajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzījās vadībā (1:0). Otrajā perioda mājinieki iemeta vēl divas ripas vairākumā un panāca jau 3:0, taču pēdējās trešdaļas ievadā ”Eisbaren” vienus vārtus atguva – 3:1.

Nedaudz vairāk nekā deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām gan minhenieši atjaunoja trīs ripu pārsvaru un panāca 4:1. ”Red Bull” izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas un pārņēma vadību sērijā – 2-1. Nākamo cīņu abas komandas aizvadīs jau pēc divām dienām Berlīnē, bet Minhenē atkal tiksies 22. aprīlī.

Bukarts šajā spēlē darbojās viesu ceturtajā virknējumā. Latviešu uzbrucējs uz Berlīni pārcēlās vien sezonas izskaņā un regulārajā turnīrā ”Eisbaren” sastāvā devās laukumā tikai divos mačos, tomēr nopelnīja vienu rezultatīvu piespēli. Tikmēr 12 izslēgšanas spēlēs Bukarts izcēlies ar četriem precīziem metieniem un pieciem rezultativitātes punktiem.

Šo sezonu Rihards uzsāka sava brāļa Roberta Bukarta un latviešu aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētajā Zlīnas ”Aukro Berani”, taču 17 mačos jaunais uzbrucējs atzīmējās tikai ar četriem rezultativitātes punktiem (2+2) un pievienojās Latvijas klubam Rīgas ”Dinamo”, kura sastāvā 14 cīņās guva vienus vārtus.

Regulārajā čempionātā ”Eisbaren” 52 mačos izcīnīja 101 punktu un ieguva otro vietu. Tikmēr pieredzējušā latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas ”Panthers” ar 65 izcīnītiem punktiem ieņēma 12. pozīciju 14 komandu konkurencē un nespēja iekļūt izslēgšanas spēlēs.