Bukarts turpina bombardēt Čehijā (VIDEO)

16/01/2018 21:23
Roberts Bukarts HK

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, bet tas neglāba viņa pārstāvēto Čehijas “Tipsport” līgas komandu Zlīnas “Aukro Bekrani  no zaudējuma ar 2:4 mājas pret Brno “Kometa”.

Ar savu 18. rezultatīvo piespēli šajā sezonā Bukarts izcēlās pirmajā periodā, kad vairākuma izspēlē veiksmīgi ripu nogādāja līdz partnerim, kurš atklāja spēles rezultātu. Pirmajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem.

Otrajā periodā Bukarts izvirzīja vadībā Zlīnas komandu, kad mazākumā bija pēdējais, kas pieskārās ripai, kad tā pēc neveiksmīgas vārtsarga spēles nonāca Brno komandas vārtos. Tomēr jau pēc divām minūtēm “Kometa” komandas hokejists Jan Hruška rezultātu atkal izlīdzināja.

Trešajā periodā uzvaras vārtus “Kometa” komandas labā guva kādreizējais Nacionālās hokeja līgas (NHL) spīdeklis, 36 gadus vecais Martins Erats, kurš iekļauts Čehijas izlases sastāvā gaidāmajām Phjončhanas olimpiskajām spēlēm.

Ceturtos vārtus Brno komanda guva, kad “Aukro Bekrani” vārtsargs jau bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Bukarts spēli noslēdza ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, uz ledus pavadot 23:51 minūtes (9:02 vairākumā, 1:21 mazākumā). Pa pretinieku vārtiem Bukarts meta astoņas reizes, kas bija augstākais rādītājs komandā.

Šajā sezonā Latvijas izlases uzbrucējs ir pārliecinoši rezultatīvākais Zlīnas komandā – 38 spēles gūti 17 vārti un atdotas 18 rezultatīvas piespēles.

Savukārt latviešu aizsargs Ralfs Freibergs uz ledus pavadīja 23:49 minūtes (8:38 vairākumā, 1:23 mazākumā), kuru laikā izpildīja trīs metienus pa vārtiem, bet spēli noslēdza ar lietderības koeficientu “-1”.

Šajā sezonā Freibergs Zlīnas vienības rindās ir aizvadījis 40 spēles, izcēlies ar trīs vārtu guvumiem un 16 rezultatīvām piespēlēm.

“Aukro Bekrani” komanda Čehijas “Tipsport” līgā ar 57 izcīnītiem punktiem ieņem septīto vietu, kamēr šīsdienas pretinieki Brno “Kometa” turnīra tabulā ar 74 punktiem ieņem otro vietu.