“Chelsea” pievienojas Mančestras “United” FA kausa finālā

22/04/2018 19:38
Londonas

Anglijas futbola klubs Londonas “Chelsea” Futbola asociācijas (FA) kausa izcīņas pusfinālā svētdien ar rezultātu 2:0 (0:0) uzveica “Southampton” un iekļuva sacensību titula mačā, kur spēkosies ar Mančestras “United”

Mača rezultātu otrā puslaika pirmajā minūtē atklāja franču uzbrucējs Olivjē Žirū, kurš netālu no vārtiem sarežģītā situācijā apspēlēja vairākus pretiniekus un raidīja bumbu vārtos. Savukārt spēles beigu daļā pēc Sesara Aspilikvetas centrējuma bumbu ar galvu tīklā raidīja Alvaro Morata.

Līdz ar to FA kausa finālā savā starpā spēkiem mērosies “Chelsea” un Mančestras “United”, kas pusfinālā ar rezultātu 2:1 apspēlēja Totenhemas “Hotspur” un atkārtoja FA kausa rekordu, finālā iekļūstot 20.reizi. Līdz šo sacensību finālam tik daudz reizes spējusi aizkļūt vēl tikai Londonas “Arsenal” vienība.

FA kausa fināls notiks 19.maijā Anglijā prestižajā Vemblija stadionā.

Mančestras “United” FA kausu ir izcīnījusi 12 reizes, tikai par vienu panākumu atpaliekot no “Arsenal”. Savukārt “Chelsea” Anglijas prestižākajā klubu kausa izcīņā ir uzvarējusi septiņas reizes.

Pērn titulu izcīnīja “Arsenal”, kas finālā ar rezultātu 2:1 apspēlēja “Chelsea”.