“Chelsea” puslaikā ielaiž jau trīs vārtus pret “Burnley” un zaudē

12/08/2017 19:56

Ielaižot trīs vārtus jau puslaikā, pagājušās sezonas čempione Londonas “Chelsea”, atklājot jauno Anglijas futbola premjerlīgas sezonu, sestdien ar rezultātu 2:3 (0:3) savā laukumā šokējoši piekāpās “Burnley”.

“Chelsea” komanda jau 14.minūtē palika mazākumā, kad noraidīts tika kapteinis Gerijs Keihils un pretinieki to izmantoja, vēl pirmajā puslaikā gūstot trīs vārtus – divreiz izcēlās velsietis Sems Vouks, bet reizi precīzs bija Stīvens Vords.

Kaut 69.minūtē Alvaro Morata, kuru “Chelsea” šovasar iegādājās par 64,2 miljoniem eiro, vienus vārtus atguva, turpinājumā mājinieki palika jau deviņu futbolistu sastāvā, jo no laukuma tika noraidīts arī spānis Fransesks Favregass. Brazīlietis Davids Luiss vēl samazināja “Chelsea” deficītu līdz minimumam, tomēr izglābties čempioni nespēja.

“Burnley” rindas šonedēļ papildināja latviešu izcelsmes vārtsargs Adams Legzdiņš, tomēr viņš pirmajā mačā nebija pieteikumā.

Citā mačā salīdzinoši negaidītu panākumu guva Anglijas premjerlīgas debitante Hadersfīldas “Town”, kas viesos ar 3:0 (2:0) apspēlēja Londonas “Crystal Palace”. Viesiem, kas Anglijas augstākajā līgā spēlē pirmoreiz kopš 1972.gada, divus vārtus iesita beninietis Stīvs Muniē, kurš šovasar no Francijas vienības “Montpellier” tika iegādāts par klubam rekordlieliem 12,5 miljoniem eiro.

Uzvaru neizdevās noturēt “Liverpool” komandai, kas viesos cīnījās 3:3 (1:2) ar “Watford”. Kaut pēc puslaika viesi bija iedzinējos ar 1:2, otrajā puslaikā īsā laikā izcēlās brazīlietis Robertu Firminu un ēģiptietis Muhameds Salahs, dodot jau vadību Liverpūles komandai.

Tomēr neizšķirtu mājiniekiem kompensācijas laika trešajā minūtē izrāva urugvajietis Migels Britoss.

Tikmēr elegantu atgriešanās Liverpūles “Everton” komandā veica slavenais Veins Rūnijs, kurš izcēlās pirmā puslaika kompensācijas laikā un palīdzēja ar 1:0 (1:0) uzvarēt Stokas “City”.

Šie Rūnijam bija pirmie vārti “Everton” rindās kopš 2004.gada aprīļa, jo kopš tā laika viņš pārstāvēja Mančestras “United” vienību.

Kā vēstīts, piektdien atklāšanas mačā Londonas “Arsenal” savā laukumā ar rezultātu 4:3 (2:2) pārspēja 2016.gada čempioni Lesteras “City”. Uzvaras vārtus londoniešiem četras minūtes pirms pamatlaika beigām guva franču uzbrucējs Olivjē Žirū.