CSKA basketbolists Rodrigess kļuvis par ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla otrās kārtas MVP (VIDEO)

21/04/2018 15:35

Maskavas CSKA spāņu basketbolists Serhio Rodrigess kļuvis par ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla otrās kārtas vērtīgāko spēlētāju.

Rodrigess ceturtdien tika pie 36 efektivitātes rādītāja punktiem, palīdzot CSKA komandai mājās ar 89:84 uzvarēt Maskavas apgabala “Himki” komandu, sērijā līdz trim uzvarām panākot 2-0.

Spāņu basketbolists šajā mačā guva 26 punktus, kas viņam ir ULEB Eirolīgas rekords, kā arī izdarīja desmit rezultatīvas piespēles, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un pārtvēra divas pretinieku piespēles. Rodrigess otro reizi šosezon ULEB Eirolīgā tika pie “double-double”.

Viņš no spēles trāpīja visus četrus divpunktu metienus, četrus no desmit tālmetieniem un sešus no sešiem “sodiņiem”. Pie 36 efektivitātes punktiem ULEB Eirolīgas “play-off” spēlē neviens basketbolists nebija ticis kopš 2010.gada.

Tikmēr pie 31 efektivitātes punkta tika pērnās sezonas turnīra čempiones Stambulas “Fenerbahce Doguš” spēlētājs Breds Vanameikers, kurš piektdien palīdzēja Turcijas komandai ar 95:89 uzvarēt Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa pārstāvēto Vitorijas “Kirolbet Baskonia” no Spānijas, sērijā panākot 2-0.

Vanameikers guva 19 punktus, izdarīja četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra trīs bumbas, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un izprovocēja astoņus pretinieku pārkāpumus.

Vēl 30 efektivitātes punkti bija “Himki” spēlētājam Entonijam Džilam, bet Jāņa Strēlnieka komandas biedrs Džamals Maklīns Grieķijas vienībā Pirejas “Olympiakos” izcēlās ar 26 efektivitātes punktiem.

“Olympiakos” piektdien mājās ar 79:68 uzvarēja Lietuvas klubu Kauņas “Žalgiris”, sērijā panākot neizšķirtu 1-1.