CSKA Eirolīgas ceturtdaļfinālu iesāk ar uzvaru saspringtā galotnē pār “Khimki”

17/04/2018 22:19

“Turkish Airlines” Eirolīgā šovakar tiek aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla cīņas. Maskavā divu Krievijas superklubu duelī pamatturnīra uzvarētāja CSKA nepilnu septiņu ar pusi tūkstošu skatītāju klātbūtnē uzņēma “Khimki” vienību, saspringtā galotnē noturot uzvaru ar rezultātu 97:95. Turnīra pusfinālā iekļūs komanda, kas pirmā izcīnīs trīs panākumus.

Viesi lieliski uzsāka spēli, pēc nospēlētām desmit minūtēm iekrājot deviņu punktu pārsvaru (34:25), bet pirmo puslaiku noslēdza pie rezultāta 54:46. Armijnieki spēja saņemties un cīņas otrajā daļā pārņema iniciatīvu. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām CSKA atradās vadība jau ar 93:86, tomēr atlikušajā laikā “Khimki” spēja parūpēties par intrigu.

Mača galotnē aukstasinīgi no soda līnijas bija Leo Vestermans un Serhio Rodrigess, bet Stefana Markoviča izmisuma metiens pēdējā sekundē grozam lidoja secen, kas nozīmēja laukuma saimnieku uzvaru ar 97:95.

CSKA šovakar izpildīja veselus 43 soda metienus, realizējot 37, kā arī izteikti dominēja cīņā par atlēkušajām bumbām (36 pret 22). Viesu galvenais ierocis bija metieni no distances – trāpīti 14 no izpildītajiem 36 trejačiem. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 22 punktiem bija spānis Rodrigess, bet 18 punkti un astoņas bumbas zem groziem Otello Hantera rēķinā.

“Khimki” sastāvā ar 22 punktiem labākais bija pamatturnīra rezultatīvākais vīrs Aleksejs Šveds (3p. 4/12), bet Jegors Vjaļcevs pievienoja 21 punktu. Arī sērijas otrais mačs ceturtdien risināsies CSKA mājvietā. Otrajā ceturtdaļfināla duelī šovakar Atēnu “Panathinaikos” uzņems Madrides “Real”.