Danilo tuvu “Chelsea”, “Everton” grib Valkotu un Parīze atbrīvosies no Ožjē

"Arsenal" uzbrucējs Teo Valkots, foto: Sky Sports

Anglijas Premjerlīgas klubs Londonas “Chelsea” ir vienojies ar Spānijas granda Madrides “Real” aizsargu Danilo par individuālā līguma nosacījumiem, tādējādi palielinot Danilo iespējas nonākt Anglijā.

Klubiem vien atlicis vienoties par pārejas summu. Kā iepriekš ziņoja spāņu laikraksts Marca, tad “Real” par aizsargu vēlas saņemt 35 miljonus eiro, savukārt “Chelsea” gatava maksāt “tikai” 32 miljonus, taču klubiem tuvu stāvoši avoti ziņo, ka tuvākajās dienās tiks panākta vienošanās starp abām komandām un Danilo oficiāli pievienosies “Chelsea”.

Aizvadītajā sezonā brazīlietis devās laukumā 17 La liga (Spānijas čempionāta) spēlēs un guva vienus vārtus.

Tāpat Liverpūles “Everton”, kurā nesen atgriezies ilggadējais Mančestras “United” kapteinis Veins Rūnijs, izteikusi piedāvājumu Londonas “Arsenal” par uzbrucēju Teo Valkotu. “Everton” piedāvājusi aptuveni 40 miljonus eiro par Valkota pāreju.

Aizvadītajā sezonā Valkots 24 Anglijas Premjerlīgas spēlēs guva 13 vārtus.

Tikmēr jau pieminētais “United” ir tuvu tam, lai panāktu vienošanos ar Parīzes “Saint-Germain” par kotdivuāriešu aizsarga Serdža Ožjē pāreju uz Angliju. Pārejas summa tiek lēsta 25 miljonu eiro robežās.

Parīzes klubs aizsargu, atveroties šīs vasaras transfēra logam, bija izlicis pārdošanā un nav iekļāvis starp treniņnometnes dalībniekiem, tāpēc gandrīz droši var teikt, ka futbolists klubu pametīs. Aizvadītajā sezonā Ožjē piedalījās 23 spēlēs, kurās atzīmējās ar četrām rezultatīvajām piespēlēm.

“United” sakarā jāmin arī vēl viens, pagaidām nenoticis darījums. Runa ir par Milānas “Inter” horvātu pussargu Ivanu Perisiču. Klubs jau vienojies ar viņa aģentu par individuālā līguma nosacījumiem, tomēr pašiem klubiem līdz galam nav izdevies vienoties par pārejas summu.

Mančestra sākotnēji par horvāta pāreju piedāvājusi 45 miljonus eiro, taču “Inter” šo piedāvājumu noraidījuši, pieprasot 55 miljonus un piedevām vēl franču uzbrucēju Antonio Marsiālu. Itālijas klubs gan esot palicis piekāpīgāks un medijos tiek ziņots, ka darījums notikšot. “United” tas izmaksāšot aptuveni 50 miljonus eiro.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar