Daugaviņš: Katrā mačā spēlējam ar pilnu atdevi

12/10/2017 10:42

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandai trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā visas 60 minūtes izdevās noturēties savā līmenī, kas ļāva svinēt uzvaru pār Latvijas vienību Rīgas “Dinamo”, uzsver “Torpedo” latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka rīdzinieki viesos pret Latvijas izlases kapteiņa Daugaviņa pārstāvēto “Torpedo” komandu, kuras galvenais treneris ir Pēteris Skudra, cieta neveiksmi ar rezultātu 1:3.

“Manuprāt, abas komandas parādīja labu hokeju. Šajā spēlē visas 60 minūtes turējāmies savā līmenī, kas pēdējā laikā gadās ļoti reti. Laicīgi guvām vārtus un ar pārliecību novedām maču līdz uzvarai,” “Torpedo” citē Daugaviņa teikto.

“Katrā mačā spēlējam ar pilnu atdevi. Nevarētu teikt, ka šī spēle bija atšķirīga no cirtām. Lai gan uz ledus pavadīju daudz laika, spēka pietika,” atzīmēja Daugaviņš, kurš nepilnu 22 minūšu laikā piecas reizes meta pa “Dinamo” vārtiem, bet ar rezultativitāti neizcēlās.

Iepriekšējā mačā “Torpedo” savā laukumā ar 0:5 kapitulēja Kazaņas “Ak Bars” komandai, piedzīvodama trešo zaudējumu četrās spēlēs.

“Tādas spēles uzreiz ir jāaizmirst. Paskatījāmies video, kur jāpiestrādā pie kļūdām, bet nākamajā dienā visi spēki tika sakopoti mačam ar “Dinamo”,” skaidroja Daugaviņš.

Daugaviņš, kurš “Torpedo” spēlē jau trešo sezonu un ir viens no kluba uzbrukuma līderiem, šosezon 20 mačos guvis trīs vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

“Torpedo” Rietumu konferencē ar 33 punktiem 20 mačos ieņem ceturto vietu, kamēr Rīgas “Dinamo” rēķinā ir astoņi punkti 20 spēlēs un pārliecinoša pēdējā vieta līgā. Virs rīdziniekiem Rietumu konferencē ar 20 punktiem atrodas Maskavas “Spartak”.

Abas komandas svētdien tiksies atkārtoti, šim mačam notiekot Rīgā.