Dāvana “Armijas dienā” maskaviešiem

23/02/2018 09:59

PIRMS 41 GADA, 1977. gada 23. februārī, kas Padomju Savienībā tika svinēta kā Padomju armijas diena, Rīgas “Dinamo” hokeja komanda Maskavā sarūpēja “dāvanu” PSRS čempionvienībai – galvenajam armijas un valsts hokeja klubam “CSKA”. “Asa sižeta” spēlē ar kaušanos un augstu rezultativitāti rīdzinieki prata atspēlēties un uzvarēt ar 8:6.

Kaut arī Rīgas “Dinamo” atklāja rezultātu, pēc pirmā perioda bija iedzinējos ar 1:3. Otrās trešdaļas vidū – 2:5. Izskatījās diezgan bezcerīgi. Un arī 3:5 pēc otrā perioda neviesa skatu uz pozitīvu iznākumu. Taču trešajā periodā “Dinamo” sameta armijniekiem piecas reizes! “CSKA” izdevās vienreiz. Trīs vārtu guvumus noslēdzošajā trešdaļā panāca Rīgas komandas zvaigzne HELMUTS BALDERIS (attēlā – pirmajā rindā trešais no labās).