Dikeulakas rezultivitāte neglābj viņas komandu no sagrāves Polijas čempionāta bronzas sērijas mačā

27/04/2018 23:30
Elīna Dikeulaka, Sportazinas.com

Latvijas izlases basketboliste Elīna Dikeulaka piektdien guva 15 punktus Polijas čempionāta bronzas sērijas spēlē, kurā Vroclavas “Šlenza” vienība ar 58:88 (14:25, 13:27, 11:18, 20:18) cieta sagrāvi pret Krakovas “Wisla Can-Pack” komandu.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts līdz ar to ir neizšķirts 1-1.

Dikeulaka šajā mačā spēlēja 23 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā trāpīja trīs no četriem divpunktu metieniem un divus no trim tālmetieniem, kā arī visus trīs “sodiņus”.

Tāpat viņa izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, nopelnīja vienu piezīmi un izprovocēja piecus pretinieču pārkāpumus, nopelnot 11 efektivitātes rādītāja punktus, kas bija labākais komandā.

Dikeulaka bija rezultatīvākā savā komandā, kamēr pretiniecēm 20 punktus sameta Leonora Rodrigesa.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē par bronzas medaļām Vroclavas basketbolistes viesos uzvarēja ar rezultātu 66:62.

Sērijas trešā spēle svētdien notiks Krakovā.

Kā vēstīts, pusfinālā “Šlenza” ar 2-3 piekāpās regulārā čempionāta spēcīgākajai komandai Bidgoščas “Artego”, kamēr “Wisla Can-Pack” ar 0-3 zaudēja Polkovices CCC komandai, kurā sezonu sāka Dikeulaka.

Pirms tam ceturtdaļfinālā “Šlenza” ar 3-1 pārspēja Toruņas “Energa” vienību, kamēr Kristīnes Vītolas pārstāvētā Gdiņas “Basket 90” komanda, kuru trenē latvietis Gundars Vētra, ar 2-3 piekāpās “Artego” basketbolistēm.

Regulārajā turnīrā “Artego” izcīnīja uzvaru, “Šlenza” ieņēma piekto vietu, bet “Basket 90” bija astotā.