”Dinamo” nevajadzīgais Lesio iemet vārtus pret Bārtuļa ”Admiral”

07/12/2017 14:12

Šodien pēc Latvijas laika agrajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē savā starpā spēkiem mērojās latviešu aizsargu Artūra Kuldas un Oskara Bārtuļa pārstāvētās vienības.

Bārtulis atgriezies laukumā pēc savainojuma ārstēšanas un šodienas mačā 30 gadus vecais latvietis palīdzēja Vladivostokas ”Admiral” izcīnīt uzvaru pret Pekinas ”Kunlun” 4:2.

Bārtulis laukumā pavadīja teju 20 minūtes un šajā mačā ne reizi nemeta pa vārtiem, taču bloķēja vienu pretinieku metienu. Tāpat Oskars nopelnīja vienu noraidījumu, kura laikā gan netika zaudēti vārti, bet ar rezultativitātes punktiem šajā mačā aizsargs neizcēlās.

Savukārt pretējā nometnē Artūrs Kulda spēlēja 17 minūtes, šajā laikā izpildot vienu spēka paņēmienu un vienu metienu pa pretinieku sargātajiem vārtiem. Arī Kulda palika bez rezultivitātes punktiem.

”Admiral” līdz 21. minūtei jau bija sametuši trīs vārtus, laicīgi izveidojot visai drošu pārsvaru. Rezultāta starpību samazināja kādreizējais Rīgas ”Dinamo” spēlētājs Lukass Lesio, bet pēdējā trešdaļā pēc Teilora Beka metiena rezultāts jau vēstīja 2:3. Vladimirs Tkačjovs gan guva vārtus trīs minūtes pirms spēles beigām, nodrošinot ”Admiral” uzvaru 4:2.

Gan ”Kunlun”, gan ”Admiral” vēl teorētiski turpina cīņu par izslēgšanas spēlēm, taču abas komandas atrodas diezgan tālu no play-off zonas. Pekinas komanda ieņem 11. vietu ar 45 punktiem, bet Vladivastoka atrodas 12. pozīcijā ar 42 punktiem. Astotā Austrumos savukārt ir Ufas ”Salavat Yulaev” ar 58 punktiem.