Dobelnieces panāk izšķirošo maču pusfināla sērijā

11/04/2018 22:11

Dobeles REIR handbolistes Latvijas virslīgas čempionāta pusfināla sērijas otrajā mačā trešdien savā laukumā ar rezultātu 29:26 (12:12) pārspēja Stopiņu NHK vienību.

Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1, bet izšķirošais duelis notiks svētdien Ulbrokā.

Vēl piecas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 26:26, bet atlikušajā laikā mājinieces guva trīs bezatbildes vārtus un nodrošināja uzvaru.

Uzvarētājām deviņus vārtus guva Anna Aleksa Stankeviča, astoņi vārti bija Laurai Ņeverovskai, bet ar septiņiem precīziem metieniem izcēlās Ieva Rozenfelde. Tieši šo spēlētāju gūtie vārti pēdējās piecās minūtēs atnesa mājiniecēm uzvaru.

Viešņām pa sešiem vārtiem guva Ivita Asare un Annija Ozoliņa.

Kā vēstīts, sērijas pirmajā duelī marta beigās ar rezultātu 27:22 uzvarēja Stopiņu NHK vienība.

Tikmēr otrā pusfināla sērijā Jēkabpils Sporta skola pirmajā mačā ar 27:23 uzvarēja Ludzas “Latgols” komandu. Sērijas otrais mačs notiks piektdien Jēkabpilī.

Virslīgas kopvērtējumā uzvarēja Stopiņu NHK komanda, kam sekoja Ludzas “Latgols”, šīm komandām nodrošinot vietu pusfinālā.

Ceturtdaļfinālā Jēkabpils Sporta skola divu maču summā ar rezultātu 66:49 pieveica LSPA, kamēr Dobeles REIR ar 72:51 pārspēja Salaspils Sporta skolas komandu.

Šosezon sieviešu virslīgā sešām pērn startējušajām komandām pievienojās arī Latvijas junioru izlases bāzes komanda LAT-2002/”Dobele”, kas čempionātā piedalījās bez vietas izcīnīšanas tiesībām, startējot tikai regulārajā turnīrā.

Sieviešu virslīgā komandas regulārajā turnīrā aizvadīja trīs apļus. Izslēgšanas turnīra pusfinālam automātiski kvalificējās regulārā turnīra divas labākās komandas, bet vienības, kas izcīnījušas no trešās līdz sestajai vietai (neskaitot jaunatnes izlases rezultātu), aizvadīja ceturtdaļfinālu.

Iepriekšējā sezonā virslīgas ieviešu turnīrā triumfēja Stopiņu NHK komanda, dramatiskā finālsērijā ar 2-1 apspēlējot Dobeles REIR spēlētājas. Toreiz pirmie divi mači noslēdzās pēcspēles metienu sērijā, bet trešajā Stopiņu spēlētājas guva panākumu ar vienu vārtu pārsvaru.