Doroševam un Maksimenko uzvaras, Rakelam sausā spēle

25/02/2018 01:19

Šodien vairākās Eiropas futbola līgās mačus aizvadīja Latvijas spēlētāju pārstāvētie klubi.

Vitālija Maksimenko un Vladislava Gutkovska pārstāvētā ”Termalica” Polijas čempionāta mačā izcīnīja uzvaru 1:0 pār ”Sandecja Nowy”. Gutkovskis netika iekļauts mača pieteikumā, bet Maksimenko palika rezervē.

Lai arī ”Termalica” izcīnīja uzvaru, tomēr tās sastāvā neviens spēlētājs vārtus neguva, jo vienīgo reizi bumba vārtos iekrita pēc ”Sandecja” komandas aizsarga sitiena ar galvu. Mēģinot izsist bumbu, tā netīšām ielidoja savos vārtos.

Denisa Rakela poļu vienība ”Cracovia” cīnījās neizšķirti 0:0 ar ”Legia”. Mača laikā vārti netika gūti, taču kopumā spēle bija līdzīga. ”Legia” bumbu kontrolēja nedaudz vairāk (56% – 44%), tomēr vārtu virzienā vai pa rāmi biežāk sita ”Cracovia” (13:11).

Lietuvas čempionātā pirmo maču aizvadīja Pāvela Doroševa ”Atlantas”, kas pārspēja ”Trakai” 1:0. Doroševs aizvadīja sauso maču un palīdzēja savai komandai izcīnīt pirmo uzvaru sezonā.

Savukārt Vitālija Jagodinska Jaši “Politehnica” savā laukumā ar 0:1 piekāpās “Viitorul”, vienīgos vārtus ielaižot jau 14. minūtē. Tādējādi pārtrūka četru uzvaru sērija. Vitālijs Jagodinskis devās starta sastāvā, bet 64. minūtē viņu nomainīja portugāļu pussargs Pedru Mendešs.