Džeimsam ”double-double”, Volkeram mazliet pietrūkst, lai kļūtu par varoni (VIDEO)

18/11/2017 09:56

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tika aizvadītas vairākas regulārā čempionāta spēles. Vienā no tām pagājušās sezonas fināliste Klīvlendas ”Cavaliers” pārspēja Losandželosas ”Clippers” 118:113.

Spēle ritēja punkts punktā un, lai noteiktu uzvarētāju, bija nepieciešams arī papildlaiks. Tajā labāku sniegumu demonstrēja ”Cavs” un, izcīnot panākumu, pēc ilgāka pārtraukuma atgriezās izslēgšanas spēļu zonā. Taisnības labad jāsaka, ka tādējādi no tās tika izbīdīta Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas ”Knicks”.

Klīvlendas uzvaru lielā mērā kaldināja komandas zvaigzne Lebrons Džeimss, kurš bija komandas labākais spēlētājs gan gūto punktu (39), gan atlēkušo bumbu (14), gan arī piespēļu ziņā (6). Lebrons veica lielu darba apjomu, pavadot visvairāk laika laukumā starp visiem komandas biedriem (46 minūtes).

Citā mačā Šarlotes ”Hornets” minimāli piekāpās Čikāgas ”Bulls” 120:123. Zaudētāju komandas sastāvā lielisku spēli aizvadīja ”Hornets” līderis Kemba Volkers, kurš 38 minūtēs uguņoja, gūstot 47 punktus un atdodot piecas rezultatīvas piespēles, kā arī viņš pievienoja sešas atlēkušās bumbas.

Lai arī Volkers praktiski visu maču bija karsts, tomēr viņam neizdevās spēles izskaņā kļūt par varoni un izraut komandai uzvaru. Rezultātam esot 120:121, Volkers nerealizēja divpunktu metienu, bet ar atkārtotu izdevību neiemeta arī pēdējās cerības trejaci teju no laukuma centra. Čikāgas somu talants Lauri Markanens tikmēr sameta trīs sodiņus no četriem un palīdzēja savai komandai uzvarēt.

Citā spēlē piekto uzvaru šosezon izcīnīja Fīniksas ”Suns”, kas pārspēja ambiciozo Losandželosas ”Lakers” 122:113. Denveras ”Nuggets” savukārt ļoti rezultatīvā mačā sameta 82 punktus otrajā puslaikā un nolika uz dēļiem Ņūorleānas ”Pelicans” 146:114. Pie trešā panākuma šosezon tika Sakramento ”Kings”, kas uzvarēja Portlendas ”Trail Blazers” 86:82.

Minesotas ”Timberwolves” uzvarēja Dalasas ”Mavericks” 111:87, Bruklinas ”Nets” tika galā ar Jūtas ”Jazz” 118:107, Maiami ”Heat” pārspēja Vašingtonas ”Wizards” 91:88, bet Indianas ”Pacers”, kuras sastāvā ar double-double izcēlās lietuvietis Domants Sabonis (12p+10atl.) nolika pie vietas Detroitas ”Pistons”.