Džeriņa piespēle sekmē “Mountfield” komandas uzvaru

17/09/2017 22:07

Andris Džeriņš atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas līgas mačā, kaldinot viņa un Oskara Cibuļska pārstāvētās komandas “Mountfield” uzvaru ar 3:1. Toties Ralfs Freibergs Zlīnas komandas spēlē laukumā pavadīja visvairāk minūtes.

“Mountfield” komandas labā ar trīs vārtu guvumiem izcēlās Bedrihs Kohlers. Džeriņš precīzi piespēlēja Kohleram komandas otrajos vārtos.

Andris Džeriņš laukumā pavadīja 19 minūtes un 42 sekundes, četras reizes meta  pa vārtiem, uzvarēja 12 no 27 iemetieniem un saņēma divu minūšu sodu. Toties Cibuļskis nospēlēja 19 minūtēs un 14 sekundēs veica divus metienus.

Tikmēr Zlīnas vienība trešajā periodā ielaida trīs vārtus un viesos ar 2:3 piekāpās Jihlavas “Dukla” komandai.

Roberts Bukarts laukumā pavadīja 12 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes. Savukārt Rihards Bukarts uz ledus pavadīja deviņas minūtes un divas sekundes, izdarīja vienu metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Tāpat uzbrucējs dabūja desmit minūšu sodu par nesportisku rīcību, kā arī nopelnīja vēl divas soda minūtes. Tikmēr Ralfs Freibergs laukumā pavadīja 25 minūtes un 31 sekundi, kas no Zlīnas komandas laukuma spēlētājiem bija vislielākais laiks. Latviešu aizsargs šajā laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu.