Eiropas līgas pusfināli – milžu cīņā neizšķirts, “Marseille” soļo pretī finālam

27/04/2018 00:04

UEFA Eiropas līgā aizvadītas pirmās pusfinālu cīņas. Kaujiniecisks neizšķirts 1:1 fiksēts starp Londonas “Arsenal” un Madrides “Atletico” vienībām, tikmēr platu soli tuvāk finālam spēra “Marseille”, kas ar 2:0 pieveica “Salzburg” komandu.

“Arsenal” un “Atletico” duelī ārkārtīgi neveiksmīgs spēles sākums padevās viesiem no Madrides. Jau desmitajā minūtē otro dzelteno kartīti nopelnīja “Atletico” aizsargs Sime Vrsaljko, atstājot vienību mazākumā. Tomēr pirmo puslaiku abas komandas noslēdza bez vārtu guvumiem.

Otrā puslaika ievadā “Arsenal” prata atslēgt Jana Oblāka sargātos vārtus. Ar rezultatīvu sitienu atzīmējās Aleksandrs Lakacets. 82. minūtē mājinieki saņēma aukstu dušu – “Atletico” desmit vīru sastāvā rezutlātu izlīdzināja. Precīzi sita Antuāns Grīzmans.

Tikmēr platu soli pretī finālam Francijas vienība “Marseille”, kas savā laukumā ar 2:0 pieveica Austrijas komandu “Salzburg”. Uzvarētāju rindās ar rezultatīviem sitieniem atzīmējās Florāns Tuvāns un Klintons Nžē.