Freimanis pieticīgs “Gaziantep” pārliecinošā zaudējumā FIBA Čempionu līgā

12/12/2017 23:20
Rolands Freimanis, Sportazinas.com

Šodien spēli FIBA Čempionu līgā aizvadīja Latvijas izlases uzbrucējs Rolands Freimanis, bet viņa pārstāvētā Turcijas “Gaziantep” piedzīvoja kārtējo zaudējumu.

Freimaņa klubs izbraukumā tikās ar “Sikeliarchivi Capo D’Orlando” vienību un piedzīvoja smagu zaudējumu ar rezultātu 57:83 (10:22, 11:25, 19:21, 17:15).

Iniciatīvu Turcijas klubs atdeva jau pirmajā ceturtdaļā un arī otrajā turpināja dominēt mājinieki. Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās, bet 26 punktu deficīts, kas bija pēc pirmā puslaika, tā arī spēles beigās netika samazināts.

Jāpiezīmē, ka “Gaziantep” rindās laukumā šodien devās vien astoņi spēlētāji.

Arī Freimanim šoreiz ne pārāk veiksmīga spēle. Viņš laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā izcēlās vien ar diviem punktiem un divām atlēkošajām bumbām, kam pievienoja rezultatīvu piespēli. Kamēr Freimanis atradās laukumā, pretinieki guva par 11 punktiem vairāk.

Kā zināms, sezonu “Sikeliarchivi Capo D’Orlando” rindās iesāka arī cits latviešu spēlētājs Artūrs Strautiņš, bet lai jaunais uzbrucējs iegūtu lielāku spēles laiku, viņš tika izīrēts pēc spēka otrās spēcīgākās Itālijas līgas klubam Ordzinuovi “Agribertocchi Walcor”.

“Gaziantep” šobrīd ar astoņās spēlēs izcīnītām divām uzvarām atrodas B grupas septītajā vietā (no astoņām), bet “Sikeliarchivi Capo D’Orlando” (Itālijas čempionātā šis klubs startē ar citu nosaukumu – Kapo d’Orlando “Betaland”) ar šo uzvaru pakāpās uz sesto vietu. Abām komandām šobrīd ir vienāda bilance.

Šajā grupā spēlē arī Latvijas vicečempioni BK “Ventspils”, kuriem šobrīd ceturtā vieta grupā ar bilanci 3-4, bet jau trešdienas vakarā paredzēta izbraukuma spēle ar Tenerifes klubu.