“Fulham” pēc četru gadu pārtraukuma atgriežas Anglijas futbola Premjerlīgā

26/05/2018 23:16

Londonas komanda “Fulham” sestdien nodrošināja atgriešanos Anglijas futbola Premjerlīgā, no kuras izkrita pirms četriem gadiem.

Pēc spēka otrās līgas jeb “Championship” pārspēļu finālā par vietu premjerlīgā “Fulham” Vemblija stadionā ar 1:0 (1:0) pārspēja Birmingemas “Aston Villa”.

Vienīgos vārtus šajā mačā guva skotu pussargs Toms Kērnijs, kurš 23.minūtē ar sitienu no labās malas noslēdza Londonas vienības uzbrukumu.

Spēles pēdējās 20 minūtes “Fulham” spēlēja mazākumā, taču izdevās nosargāt uzvaru un izcīnīt ceļazīmi uz premjerlīgu.

Aizvadītajā sezonā Anglijas Premjerlīgu pameta Svonsī “City”, Stokas “City” un Vestbromvičas “Albion”. Šo komandu vietā nākušas “Fulham”, Vulverhemptonas “Wanderers” un Kārdifas “City”.

“Fulham” iepriekš Premjerlīgā spēlēja no 2001. līdz 2014.gadam, tikai trīs reizes finišējot pirmajā desmitniekā.