Gazols vēlas spēlēt vēl vairākus gadus, Džinobili par karjeras turpināšanu izlems tuvākajā laikā

25/04/2018 16:30

Pieredzējušais Dāvja Bertāna komandas biedrs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Sanantonio “Spurs” rindās spānis Pau Gazols sarunā ar ESPN atklājis, ka vēl neplāno noslēgt karjeru un cer, ka profesionāli varēs spēlēt pāris gadus.

“Spurs” komanda otrdien NBA izslēgšanas turnīra Rietumu konferences ceturtdaļfināla piektajā spēlē izbraukumā ar 91:99 piekāpās pašreizējai čempionei Goldensteitas “Warriors”, noslēdzot šo sezonu, jo sērijā līdz četrām uzvarām piedzīvoja zaudējumu ar 1-4.

Gazols, kurš šovasar svinēs jau 38 gadu jubileju, aizvadītajā NBA regulārajā sezonā piedalījās 77 spēlēs, gūstot vidēji 10,1 punktu, sakrājot 8,0 atlēkušās bumbas, kā arī viņa kontā vidēji 3,1 rezultatīva piespēle.

Savukārt piecās izslēgšanas turnīra cīņās spānis tika pie mazāka spēles laika, vidēji atzīmējoties ar 6,0 punktiem un 4,8 atlēkušajām bumbām.

Pēc 2017./18.gada sezonas pēdējās spēles Gazols mediju pārstāvjiem atklāja, ka labprāt basketbolu profesionāli spēlētu vēl dažus gadus. “Par karjeras beigšanu šobrīd nedomāju. Iepriekš ir notikušas daudz labas lietas un labprāt basketbolu spēlētu vēl trīs četrus gadus.”

Gazols gan norādīja, ka nevēlas skatīties pārlieku tālā nākotnē un šobrīd uz to raugās viena gada griezumā, jo karjeras turpinājumu, viņaprāt, ietekmē vairāki faktori.

“Sezona bija diezgan laba,” izteicās Gazols. “Iespējams, pat viena no efektīvākajām manā karjerā. Protams, vēlējāmies sasniegt vairāk.” Tāpat spāņu basketbolists norādīja, ka fiziski jūtas labi un šobrīd viņam nav nekādu veselības problēmu.

“Spurs” komandu Gazols pārstāv kopš 2016.gada, kļūstot par komandas biedru latviešu uzbrucējam Bertānam. Savukārt iepriekš viņš spēlējis tādās NBA vienībās kā Čikāgas “Bulls”, Losandželosas “Lakers”, Memfisas “Grizzlies”, bet profesionāļa karjeru viņš iesāka slavenajā Spānijas klubā “Barcelona”.

Tikmēr cits “Spurs” veterāns argentīnietis Manu Džinobili paziņojis, ka par savu lēmumu turpināt vai neturpināt karjeru paziņos pāris mēnešu laikā.

“Kā jau pēdējos gados ierasts, pāris mēnešus atpūtīšos un izlemšu vai turpināt karjeru. Jaunumus šajā sakarā negaidiet ātrāk kā jūlijā. Es vienkārši vēl nezinu. Paskatīšos kā jūtīsies mans ķermenis, un izrietot no tā, pieņemšu lēmumu. Neesmu no tiem, kas steidzas,” teica Džinobili.

Regulārajā čempionātā Džinobili izcēlās vidēji spēlē laukumā pavadīja vien 20 minūtes un izcēlās ar gūtiem 8,9 punktiem, bet izslēgšanas spēļu turnīrā, bet izslēgšanas spēlēs tās bija 21,4 minūtes un deviņi punkti.