Girgensona pārstāvētā ”Sabres” izcīna punktu pret spēcīgo ”Golden Knights” (VIDEO)

10/03/2018 23:03
Zemgus Girgensons, Sportazinas.com

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šovakar latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo ”Sabres” guva tikai vienus vārtus un mājās ar 1:2 bullīšos atzina spēcīgās Vegasas ”Golden Knights” pārākumu.

Zemgus Girgensons kopā ar Jūhanu Larsonu un Džeisonu Pominvilu spēlēja otrajā uzbrucēju trijniekā. Latvietis laukumā pavadīja gandrīz 17 minūtes (nospēlēja nedaudz vairāk nekā divas minūtes mazākumā), kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 33% iemetienu. Šosezon 63 mačos Girgensons ir guvis piecus vārtus un izdarījis septiņas rezultatīvas piespēles.

Otrās trešdaļas ievadā somu aizsargs Ēriks Haula tikai ar noteikumu pārkāpumu spēja apturēt Girgensonu, tomēr ”Sabres” nespēja realizēt savu pirmo vairākumu un neizmantoja iespēju izvirzīties vadībā. Nedaudz vēlāk mājinieki nopelnīja vēl vienu vairākumu, taču Vegasas ”Golden Knights” vārtsargs Marks Andrē Flerī otrajā periodā atvairīja visus 15 ”Sabres” hokejistu izdarītos metienus un neļāva pretiniekiem atklāt rezultātu.

Noslēdzošās trešdaļas sākumā mājinieki gan pārspēja Flerī un izvirzījās vadībā. Benuā Pulio cīņā ar pretinieku aizsargu izdarīja lielisku piespēli Džastinam Beilijam, kurš nonāca aci pret aci ar sāncenšu vārtsargu un guva savus trešos vārtus sezonā – 1:0.

Četras minūtes un 14 sekundes līdz pamatlaika beigām ”Golden Knights” gan panāca izlīdzinājumu. Pēc pieredzējušā Derika Engelenda metiena no aizvārtes ripa trāpīja pa ”Sabres” aizsargu Marko Skandelu un atrada ceļu vārtos – 1:1…

Papildlaikā nevienai no komandām neizdevās izraut uzvaru, līdz ar to sekoja pēcspēles metienu sērija. Tajā viesi realizēja divus no pieciem bullīšiem un svinēja panākumu ar 2:1. Izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Haula.

”Sabres” piedzīvoja kārtējo zaudējumu un neizmantoja iespēju panākt savu tuvāko konkurenti Otavas ”Senators”.

Nākamo spēli Bufalo aizvadīs vien pēc piecām dienām, kad mājās uzņems trešo spēcīgāko Austrumu konferences komandu Toronto ”Maple Leafs”.