Girgensona ”Sabres” mājās piedzīvo smagu sakāvi, Radulovam 200. punkts (VIDEO)

20/01/2018 22:59
Girgensons, sportazinas

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šovakar pēc Latvijas laika agro spēli aizvadīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo ”Sabres”. Turnīra pastarīte piedzīvoja apkaunojošu zaudējumu Dalasas ”Stars” 1:7 un turpināja grimt turnīra tabulā.

Bufalo spēles pavedienu pazaudēja jau mača sākumā, kad vārtus guva Remī Elī. Trešdaļas beigu daļā ar precīzu metienu atzīmējās arī Matiass Janmārks, panākot 2:0 ”Stars” labā. Otrajā trešdaļā ”Sabres” spēlēja katastrofāli.

Katrs pa vārtiem iemeta Janmārks, Džeimijs Bens, Esa Lindels un Radeks Faksa. ”Sabres” atbildēja ar precīzu Sema Reinhārta metienu, taču pēc 40 minūtēm rezultāts graujošs – 1:6. Lindela vārtu guvumā ar rezultatīvu piespēli izcēlās Aleksandrs Radulovs, kurš guva savu 200. punktu NHL.

Tāpat jāpiebilst, ka pēc piektajiem ielaistajiem vārtiem dūres izvicināja kādreizējā Latvijas izlases galvenā trenera Teda Nolana dēls Džordans Nolans. Noslēdzošajā trešdaļā pēdējo naglu Bufalo zārkā iedzina Tailers Pitliks, kurš panāca 7:1, un lika ”Sabres” kapitulēt.

Zemgus Girgensons šovakar spēlēja trešajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Semu Reinhārtu un Evanu Rodrigesu. Vienīgajā vārtu guvumā, kas bija vairākumā, Girgensons nebija laukumā, taču ar precīzu metienu izcēlās viņa maiņas partneris Reinhārts.

Girgensons laukumā pavadīja 13:58 minūtes, no kurām 1:54 Latvijas izlases spēlētājs cīnījās mazākumā. Girgensons izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus divi.

”Sabres” turnīra kopvērtējumā pēc šīs spēles ar 31 punktu atrodas pārliecinošā pēdējā vietā Atlantijas okeāna divīzijā. Savukārt visas līgas kopvērtējumā Bufalo ieņem priekšpēdējo vietu, aiz sevis atstājot tikai Arizonas ”Coyotes” ar 29 punktiem.