Girgensonam divi bloķēti metieni, “Sabres” turpina zaudējumu sēriju (VIDEO)

19/11/2017 08:42
Zemgus Girgensons, Sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bufalo “Sabres”, kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, šonakt savā laukumā ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) atzina Karolīnas “Hurricanes” pārākumu, piedzīvojot piekto neveiksmi pēc kārtas.

Zemgus Girgensons spēlēja “Sabres” ceturtajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Džordanu Nolanu un Kailu Kriskuolo, uz ledus pavadot 09:31 minūtes, no kurām 01:35 uzbrucējs aizvadīja skaitliskajā mazākumā. Uzbrucējs pirmajā periodā nopelnīja divu minūšu noraidījumu par spēles laika vilcināšanu, bet spēles laikā ar punktiem neizcēlās, saglabājot neitrālu lietderības koeficientu. Girgensonam spēles protokolā atzīmējies arī ar diviem spēka paņēmieniem un diviem bloķētiem metieniem, kas ir lielākais bloķēto metienu skaits starp visiem “Sabres” uzbrucējiem.

Šosezon latviešu uzbrucējs aizvadījis 17 spēles, kuru laikā guvis vienus vārtus, atdevis divas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis sešas soda minūtes, bet lietderības koeficientu spējis noturēt neitrālu.

Pirmajā trešdaļā noslēdzās bez gūtiem vārtiem, bet spēles otrajā trešdaļā rezultātu atklāja Džastins Viljamss, kurš pacietīgi nospēlēja ātrajā pretuzbrukumā divatā pret vienu aizsargu, pārliecinoši raidot ripu tālajā vārtu stūrī. Otrā trešdaļa noslēdzās ar minimālu “Hurricanes” pārsvaru.

Trešās trešdaļas 13. minūtē, apsteidzot Karolīnas aizsargus, ar metienu starp vārtsarga kājsargiem rezultātu izlīdzināja Evanders Keins. Jau nepilnas trīs minūtes vēlāk viesi atguva vienu vārtu pārsvaru, kad rupju “Sabres” aizsargu kļūdu izmantoja Sebastians Aho, kurš sezonas pirmajās 15 spēlēs nebija izcēlies ar vārtu guvumiem, bet šobrīd guvis pa vieniem vārtiem jau pēdējās trīs spēlēs pēc kārtas. Turpinājumā “Hurricanes” izdevās nosargāt savus vārtus neskartus un punktu spēlei pielika Joakims Nordstroms, kurš raidīja ripu tukšos “Sabres” vārtos.

Bufalo “Sabres” ar 20 spēlēs izcīnītiem 14 punktiem atrodas pēdējā vietā Atlantijas divīzijā, kā arī priekšpēdējā vietā visā līgā, aiz sevis atstājot vien Arizonas “Coyotes”, kurai 22 spēlēs 11 punkti. Savukārt Karolīnas “Hurricanes” ar 18 spēlēs gūtiem 20 punktiem atroas Metropolitēna divīzijas sestajā vietā.