Girgensonam un “Sabres” sāpīgs zaudējums pret čempioniem (VIDEO)

15/11/2017 08:13

Latviešu uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” aizvadītajā naktī ar 4:5 papildlaikā piekāpās pēdējo divu sezonu NHL čempioniem Pitsburgas “Penguins”.

“Sabres” labi iesāka spēli, kad spēja realizēt divus vairākumus un izvirzīties vadībā. Spēles rezultātu atklāja Bufalo snaiperis Evanders Keins, bet otros vārtus vairākuma izspēlē guva uzbrucējs Sems Reinharts. Perioda izskaņā “pingvīni” vienus vārtus atguva – 19 sekundes pirms perioda beigu sirēnas, Patriks Hornkvists pārspēja “Sabres” vārtsargu Robinu Lēneru.

Bufalo turpināja uzņemto kursu un otrajā periodā spēja palielināt pārsvaru, kad veiksmīgi ar ripu izrīkojās Džeks Aikels. Turpinājumā, pēc Konora Šīrija un Sidnija Krosbija precīzajiem metieniem, tablo rādīja neižšķirtu rezultātu – 3:3, bet “Sabres” atkal spēja atgūt vadību. Pēc Reinhārta piespēles vairākumā izcelās “Sabres” jaunieguvums Benuā Pulio.

Spēles trešajā trešdaļā Fils Kesels atkal spēja vārtus atgūt, bet papildlaikā vieksme uzspīdēja Stenlija kausa īpašniekiem – 16 sekundes pēc pagarinājuma sākuma Šīrijs guva savus otros vārtus spēlē, nodrošinot “Penguins” desmito uzvaru šajā sezonā.

Girgensons spēleja “Sabres” ceturtajā virknējumā un laukumā pavadīja 10:24 minūtes (2:37 mazākumā), kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Latviešu uzbrucējs maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.