Girgensons demonstrē aktīvu spēli – “Sabres” uzvar Otavu

13/12/2017 08:21

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē uzvaru aizvadītajā naktī izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība, kas savās mājās ar 3:2 (0:0, 3:0, 0:2) pārspēja Otavas “Senators” komandu.

Girgensons pirmās trešdaļas vidū lieliskā pozīcijā izvirzīja Kailu Okposo, kurš nonāca vienatnē ar vartsargu Maiku Kondonu, tomēr uzbrucēja raidītā ripa lidoja mazliet par augstu. Mača rezultāts tika atklāts otrā perioda piektajā minūtē, kas lielisku individuālo meistarību nodemonstrēja “Sabres” uzbrucējs Benuā Pulio, kurš ieslidoja uzbrukuma zonā un ar metienu no neērtās puses pārspēja “Senators” vārtu vīru.

Pec neilga brīža “Sabres” dubultoja pārsvaru un laukumā bija tieši Girgensons, kurš piesedza viesu komandas vārtsarga redzamību, bet vārtus guva Okposo. “Sabres” otrajā periodā guva arī savus trešos vārtus, kad netveramu metienu vairākuma izspēlē izdarīja Evanders Keins.

Viesi trešaja trešdaļa pietuvojās, kad vārtus guva aizsargs Kodijs Sisī, bet 50 sekundes līdz pamatlaika beigām “Senators” rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – no zilās līnijas precīzs bija Deriks Brasārs.

Girgensons spēlēja otrajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Kailu Okposo un Raienu O’Railiju. Laukumā latvietis pavadīja 14:32 minūtes (1:57 mazākumā), kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus un bloķēja divus sāncenšu metienus. Cīņu Girgensons noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

“Sabres” komandai šī bija trešā uzvara pēdējās desmit spēlēs. Komanda vēl jopropjām ieņem pēdējo vietu Austrumu konferences kopvērtējumā, bet vietu augstāk ir tieši pārspētie Otavas “Senators”.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēļu rezultāti:

Bufalo “Sabres” – Otavas “Senators” 3:2 (0:0, 3:0, 0:2);

Kolumbusas “Blue Jackets” – Edmontonas “Oilers” 2:7 (0:1, 0:4, 2:2);

Ņūdžersijas “Devils” – Losandželosas “Lakers” 5:1 (2:0, 2:0, 1:1);

Filaldelfijas “Flyers” – Toronto “Maple Leafs” 4:2 (1:1, 0:1, 3:0);

Vašingtonas “Capitals” – Kolorādo “Avalanche” 5:2 (1:0, 1:1, 3:1);

Minesotas “Wild” – Kalgari “Flames” 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Sentluisas “Blues” – Tampabejas “Lightning” 0:3 (0:1, 0:0, 0:2);

Čikāgas “Blackhawks” – Floridas “Panthers” 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) – pagarinājumā;

Vegasas “Golden Knights” – Karolīnas “Hurricanes” 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā.