Girgensons izvairās no mīnusiem, ”Sabres” zaudējumu sērija ieilgst (VIDEO)

18/11/2017 08:17
girgensons, sportazinas

Latvijas vienīgā Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārstāvja Zemgus Girgensona komanda Bufalo ”Sabres” šonakt cieta ceturto zaudējumu pēc kārtas, atzīstot Detroitas ”Red Wings” pārākumu 1:3.

Latviešu daudzpusīgais uzbrucējs Zemgus Girgensons spēlēja ceturtajā uzbrucēju virknējumā kopā ar kādreizējā Latvijas hokeja izlases trenera Teda Nolana dēlu Džordanu Nolanu un no AHL izsaukto Kailu Kriskvolo.

Girgensons laukumā pavadīja 11:03 minūtes, no kurām 3:34 cīnījās mazākumā. Latvietis izpildīja vienu metienu pa pretinieku sargātajiem vārtiem, kā arī veica vienu spēka paņēmienu. Zemgus šonakt palika bez punktiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Arī iemetienos latvietis nestājās ne reizi.

Pirmā trešdaļa noslēdzās bez gūtajiem vārtiem, bet otrajā rezultātu atklāja Lūks Glendenings, kurš no vārtu priekšas iebakstīja ripu tīklā. Lai arī 40 minūtes beidzās ar minimālu Bufalo zaudējumu, tomēr pēdējā trešdaļā situāciju gaišāku padarīja Raiens O’Railijs, kurš pretinieku vārtu priekšā savāca atlēkušo ripu un viegli meta to tīklā.

Tomēr pēdējais spēles nogriezni, par nelaimi Bufalo, nebija tik veiksmīgs. Detroita ātri atkal atguva pārsvaru pēc Tomasa Tatāra precīza metiena, bet piecas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāta starpību divkāršoja Dilans Larkins, izraujot 3:1 un liekot ”Sabres” zaudēt jau ceturto maču pēc kārtas.

Bufalo ”Sabres” Atlantijas divīzijā ieņem pēdējo astoto vietu, kamēr ”Devils” tajā pašā divīzijā atrodas trešajā pozīcijā. Jāatgādina, ka tieši Atlantijas komandu grupiņā ir šī brīža spēcīgākā vienība visā līgā Tampabejas ”Lightning” un trešā labākā – Toronto ”Maple Leafs”.