“Golden Knights” izlaiž +2, taču triumfē pagarinājumā, “Lightning” izlīdzina (VIDEO)

01/05/2018 09:45

Dramatisku otro uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa ceturtdaļfināla mačā svinējusi turnīra jaunpienācēja Lasvegasas “Golden Knights”, kas trešajā periodā izlaida 3:1 vadību, tomēr beigās izrāva uzvaru pagarinājumā, sērijā pret Sanhosē “Sharks” panākot 2-1.

Mača sākumā liels pārsvars piederēja haizivīm, kas izdarīja vairāk metienus gan pirmajā periodā (16:10), gan otrās trešdaļas sākumā (10:0), tomēr allaž lielisks vārtos bija viesu vārtsargs Marks-Andrē Flerī.

Mūžīgi šādu spiedienu “Golden Knights” gan izturēt nespēja, pēc ātras izspēles ripu viesu cietoksnī triecot šveicietim Timo Maieram – 1:0 “Sharks”.

Perioda turpinājumā sasparojās “Golden Knights”, kas izmantoja divus skaitliskos vairākumus pēc kārtas, negaidīti nonākot vadībā ar 2:1. Spēles 35. minūtē Railijs Smits no vārtu priekšas viesu pārsvaru pat spēja dubultot (3:1).

Noslēdzošajā trešdaļā pārsvars izdarītajos metienos piederēja “Golden Knights”, bet paradoksāli, ka vārtus guva tikai un vienīgi “Sharks”, Evanderam Keinam un Tomāšam Hertlam izvelkot pagarinājumu (3:3).

Tā sākumā viesi neizmantoja divus skaitliskos vairākumus, tomēr viņiem to nebija jānožēlo, jo jau devītajā minūtē uzvaru “Golden Knights” komandai izrāva zviedrs Viljams Karlsons – 4:3.

Tikmēr austrumu konferences duelī izlīdzinājumu (1-1) sērijā panākusi Tampabejas “Lightning”, kas šonakt mājās ar 4:2 apspēlēja Bostonas “Bruins”.

Pirmajā trešdaļā komandas apmainījās ar gūtiem vārtiem (1:1), tikmēr otrajās 20 minūtēs kā vienīgie gavilēt varēja mājinieki – 2:1 panāca Tailers Džonsons.

“Lightning” šajā spēlē uz saviem vārtiem ļāva izdarīt vien 20 metienus, kamēr paši veica 31. Uzvaras raidījums mazāk nekā sešas minūtes līdz pamatlaika beigām padevās čeham Ondržejam Palātam, kurš tobrīd panāca 3:1 zibeņu labā.

Turpinājumā komandas guva vēl pa vieniem vārtiem, regulārās sezonas austrumu konferences labākajai komandai “Lightning” uz Bostonu dodoties ar vienu uzvaru kabatā.

NHL Stenlija kausa izcīņas spēļu rezultāti

Austrumu konferences pusfināls:

Tampabejas “Lightning” – Bostonas “Bruins” 4:2 (1:1, 1:0, 2:1); sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1;

Rietumu konferences pusfināls:

Sanhosē “Sharks” – Vegasas “Golden Knights” 3:4 (0:0, 1:3, 2:0, 0:1) – pagarinājumā; sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-1 atrodas “Golden Knights”.