“Golden Knights” pazemo “karaļus”, Ellers otrajā pagarinājumā atgūst “Capitals” cerību (VIDEO)

18/04/2018 09:58

Savu “Pelnrušķītes stāstu” lieliski turpina Nacionālās hokeja līgas (NHL) jaunpienācēja Lasvegasas “Golden Knights”, kas arī sērijas ceturtajā mačā izcīnīja minimālu panākumu (1:0) pār Losandželosas “Kings”.

Maknebs norok bijušo komandu, “Golden Knights” sērijā ar 4-0 pazemo “Kings”

Spēlē pārsvars metienos pa pretinieku vārtiem (31:21) piederēja “Kings”, tomēr viesu vārtos allaž precīzu sniegumu demonstrēja Marks Andrē Flerī, kurš šonakt atvairīja visus mājinieku izdarītos metienus.

Pēc viena no šādiem atsistiem “Kings” raidījumiem “Golden Knights” spēja aizskriet pretuzbrukumā, kura laikā bijušais Losandželosas kluba hokejists Breidens Maknebs ar spēcīgu šāvienu Džonatana Kvika sargāto vārtu tukšajā stūrī spēja panākt 1:0.

Lai kā arī mājiniece centās, tomēr karaļiem izvilkt kaut neizšķirtu neizdevās, kas nozīmē, ka sērijā bija jāpiedzīvo absolūta kapitulācija ar 0-4. Konferences pusfinālā “Golden Knights” spēkosies ar Sanhosē “Sharks” un Anaheimas “Ducks” (šobrīd 3-0 “Sharks” labā) dueļa uzvarētājiem.

“Blue Jackets” divreiz atspēlējas, tomēr “Capitals” izrauj uzvaru pagarinājuma 29. minūtē

Tendence – uzvarēt viesu komandai – turpinās sērijā starp Kolumbusas “Blue Jackets” un Vašingtonas “Capitals”, kur Aleksandra Ovečkina pārstāvētajai komandai bija vitāli svarīgi šonakt atgūties pēc diviem zaudējumiem savās mājās.

Mača pamatlaikā “Capitals divreiz spēja iegūt minimālu pārsvaru, tomēr abas reizes tas jau drīz vien tika pazaudēts, cīņai otro reizi šīs sērijas gaitā nonākot līdz pagarinājumam.

Šoreiz ar papildus 20 minūtēm vien nepietika – komandas garākajā pagarinājumā šosezon aizcīnījās teju līdz otrā papildlaika vidum, spēles 89. minūtē veiksmei beidzot uzspīdot “Capitals” komandai. Pēc reti veiksmīgas virknes ar rikošetiem Sergeja Bobrovska sargāto vārtu priekšā uzvaru ASV galvaspilsētas vienībai izrāva dānis Laršs Ellers, sērijā panākot 1-2.

Šaiflī gūst abus vārtus, “Jets” soļo pretim konferences pusfinālam

Pateicoties lieliskam vārtsarga Konora Helebaika sniegumam (30 atvairīti metieni), Vinipegas “Jets” pietika vien ar diviem gūtiem vārtiem, lai izcīnītu savu trešo panākumu sērijā (3-1) pret Minesotas “Wild”.

Uzvaras vārtus 28 sekundes līdz pirmā perioda noslēgumam guva Marks Šaiflī. Kanādiešu uzbrucēj rēķinā arī raidījums tukšos vārtos (2:0) spēles pēdējās minūtes beigās.

NHL Stenlija kausa izcīņas spēļu rezultāti

Austrumu konference:

Kolumbusas “Blue Jackets” – Vašingtonas “Capitals” 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1) – otrajā pagarinājumā; sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-1 atrodas “Blue Jackets”;

Rietumu konference:

Minesotas “Wild” – Vinipegas “Jets” 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) – sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 3-1 atrodas “Jets”;

Losandželosas “Kings” – Vegasas “Golden Knights” 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) – sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-0 pārāka bija “Golden Knights”.