Gražulis mazrezultatīvs “Parma” zaudējumā “Lokomotiv-Kuban”

18/11/2017 16:39
Parma Sportazinas.com

Latvijas izlases basketbolists Andrejs Gražulis guva astoņu punktus VTB Vienotās līgas mačā pret Krasnodaras “Lokomotiv-Kuban”, taču viņa pārstāvētā un Nikolaja Mazura vadītā “Parma” piedzīvoja zaudējumu ar 73:86.

“Parma” bija iedzinējos visu spēles laiku. Lai gan trešo ceturtdaļu izdevās uzvarēt ar deviņu punktu pārsvaru, līdz uzvarai visā spēlē tomēr pietrūka.

Gražulis laukumā pavadīja 24 ar pusi minūtes, kuru laikā guva astoņus punktus (4/5 2 pt, 0/2 2pt, 0/1 1pt). Tāpat Andrejam viena atlēkusī bumba, viena rezultatīva piespēle, bloķēts pretinieka metiens un pārtverta bumba.

Parmas komandā ar 19 gūtajiem punktiem rezultatīvākais bija Kodijs Millers – Maklintairs, bet 16 punktus pievienoja Ivans Uhovs.

“Lokomotiv-Kuban” rindās ar 15 punktiem izcēlās Džo Raglands.

“Parma” pašlaik ar vienu uzvaru septiņos mačos VTB līgā ieņem 13.vietu, bet šīs dienas pretiniece ar piecām uzvarām un vienu zaudējumu atrodas tabulas trešajā vietā.