Grīzmans “nogremdē” Marseļas kuģi, ”Atletico” kļūst par Eiropas līgas čempioni

16/05/2018 23:38
Madrides

Par UEFA Eiropas līgas čempioni kļuvusi Madrides “Atletico” vienība, kas finālmačā ar 3:0 pieveica Marseļas “Olympique” futbolistus. Par galveno uzvaras kaldinātāju kļuva Francijas izlases uzbrucējs Antuāns Grīzmans, kurš atzīmējās ar diviem rezultatīviem sitieniem.

Līdz ar to Madrides klubs Eiropas līgas sacensībās triumfēja trešo reizi, bet Marseļas vienība piedzīvoja trešo zaudējumu savā trešajā Eiropas līgas finālā.

Madrides klubu vadībā 21.minūtē izvirzīja komandas labākais vārtu guvējs Antuāns Grīzmans, kurš pēc Marseļas vienības spēlētāju vairākām kļūdainām epizodēm savā laukuma pusē nonāca aci pret aci ar vārtsargu Stīvu Mandandā, un bumbu raidīja precīzi stūrī.

Pirmajā puslaikā rezultāts palika nemainīgs, bet otrā sākumā atkal uzspīdēja Grīzmans, kurš izgājienā viens pret vienu ar vārtsargu bumbu skaisti viņam pārmeta pāri un panāca jau 2:0.

Marseļas komanda spēles 80.minūtē gandrīz vienus vārtus atspēlēja, kad ar galvu bumbu pret vārtu stabu sita Konstantinoss Mitroglu, taču punktu spēlei pielika Madrides vienības pussargs Gabi, kurš no tuvas distances iesita bumbu vārtos un izšķīra spēles likteni.

Spēles laikā kopā ar “Atletico” komandu nevarēja būt vienības galvenais treneris Djego Simeone, kurš iepriekš saņēma četru spēļu diskvalifikāciju no UEFA klubu sacensībām.