Gudļevskis nāk uz maiņu un palīdz komandai izcīnīt uzvaru

12/03/2018 09:06

Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis svētdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā nomainīja neveiksmīgi spēli iesākušo komandas biedru un kaldināja Bridžportas “Sound Tigers” vienības uzvaru.

“Sound Tigers” savā laukumā ar rezultātu 5:4 (2:4, 3:0, 0:0) pārspēja Springfīldas “Thunderbirds”.

Maču “Sound Tigers” vārtos iesāka Īmons Makedams, kurš piecās minūtēs un 18 sekundēs ielada četras ripas, viņa vietā stājoties Gudļevskim. Atlikušajās nepilnās 55 minūtēs latvietis atvairīja visas 14 pretinieku mestās ripas un kaldināja “Sound Tigers” uzvaru.

Gudļevskis šosezon 29 spēlēs vidēji ielaidis 2,59 ripas un atvairījis 90,1% metienu.

Tikmēr cits vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks svētdien palika rezervē, viņa pārstāvētajai Klīvlendas “Monsters” viesos ar 2:6 (0:1, 1:3, 1:2) zaudējot Stoktonas “Heat” komandai.

Ivans Kulbakovs atvairīja 20 no 24 “Heat” hokejistu mestajām ripām, bet divreiz pretinieki precīzi meta tukšos “Monsters” vienības vārtos.

AHL kopvērtējumā Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” ar 76 punktiem 58 spēlēs ieņem otro vietu Atlantijas divīzijā, kur “Sound Tigers” ar 68 punktiem 61 mačā ir piektā.

Savukārt Centrālajā divīzijā “Monsters” ar 47 punktiem 59 cīņās ieņem pēdējo, septīto, pozīciju, bet Klusā okeāna divīzijā Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” ar 58 punktiem 54 mačos ir sestā starp astoņām vienībām.