HK “Rīga” Maskavā tiek pie punkta

20/02/2018 20:51
Riga Sportazinas.com

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā HK “Rīga” izbraukumā tikās ar Maskavas “Dinamo” un piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā ar 1:2.

Rīdzinieku rindās vienīgos vārtus guva Artūrs Homjakovs, kad pirmā perioda 11. minūtē pārspēja mājinieku vārtsargu. Laukuma saimnieki ar precīzu metienu atbildēja otrā perioda sākumā, panākot neizšķirtu 1:1.

Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās un sekoja pagarinājums, kurā uzvaru “Dinamo” komandai atnesa Semjons Pankratovs. Jāpiebilst, ka viesu vārtus aizvadītajā mačā sargāja Jānos Voris.

“Rīga” ar 49 punktiem 57 spēlēs ieņem 15. vietu 17 komandu konkurencē, savukārt “Dinamo” ar 79 punktiem atrodas 9. vietā.

Trešdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet pēc tam rīdzinieki divas spēles Maskavā aizvadīs ar “Krasnaja Armija” vienību.