Ikauniekam fantastisks sniegums Čehijas čempionāta spēlē (VIDEO)

03/03/2018 23:00

Latvijas izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks šodien Čehijas spēcīgākās futbola līgas spēlē palīdzēja savai komandai izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

Ikaunieka pārstāvētā Jihlavas ”Vysocina” uzveica ”Teplice” 3:1, divus vārtus gūstot tieši latviešu spēlētājam. Ikaunieks arī izcēlās ar rezultatīvu piespēli pirmajā vārtu guvumā.

Jihlavas komanda vadībā izvirzījās jau trešajā minūtē, kad pēc Ikaunieka piespēles bumbu vārtos pāradresēja Jakubs Fulneks, bet pēc četrām minūtēm arī pats Ikaunieks atzīmējās ar precīzu sitienu, realizējot izgājienu viens pret vienu.

Spēles turpinājumā pretinieku komanda vienus vārtus atguva, taču Jihlava tika pie iespējas izpildīt 11 metru sitienu. Pie bumbas stājās latviešu spēlētājs, tomēr viņš savu iespēju neizmantoja.

Taču Dāvis nesalūza. Pēc brīža kārtējā uzbrukumā viņš saņēma teicamu komandas biedra piespēli, apstrādāja bumbu un eleganti to raidīja augšējā labajā stūrī.

Ikaunieks tādējādi izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli, kļūstot par mača galveno varoni.

Savukārt ”Vysocina” izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas Čehijas čempionāta mačā un šobrīd turnīra kopvērtējumā ieņem 12. vietu ar izcīnītiem 19 punktiem. No izkrišanas zonas Jihlavas vienību šķir tikai trīs punkti, bet līdere ”Plzen” sakrājusi 47 punktus 18 spēlēs.

Andra Vaņina pārstāvētajai ”Zurich” šovakar bija paredzēts mačs pret ”Basel”, kas gan tika atcelts. Savukārt Igora Tarasova Vroclavas “Šlask” Polijas čempionātā spēlēja neizšķirti ar Novisačas “Sandecja” komandu. Tarasovs šajā mačā nopelnīja dzelteno kartiņu.

Latvijas izlases futbolistu Vitālija Maksimenko un Vladislava Gutkovska pārstāvētā Ņidzicas “Termalica” piektdien savā laukumā ar rezultātu 1:2 (1:0) zaudēja Plockas “Wisla” komandai. Latvijas futbolisti šajā spēlē laukumā neizgāja.