Jamaikas sprinteri kritizē PČ organizatorus par pārāk ilgu gaidīšanu iziešanai uz starta

Useins Bolts, sportazinas.com
foto: EPA/SRDJAN SUKI

Useina Bolta stafetes skrējiena komandas biedri raidījuši pārmetumus Pasaules čempionāta vieglatlētikā, kas norisinās Londonā, organizatoru virzienā, ka sportisti bija spiesti nesamērīgi ilgi gaidīt došanos uz starta.

“Pēc iesildīšanās stadiona pamešanas mums nācās gaidīt aptuveni 45 minūtes, lai izietu uz starta. Liekas, pagāja kādas trīs apbalvošanas ceremonijas, kamēr mums atļāva doties uz skrejceļa,” teica Jaimaikas sprinteris Omārs Maklauds.

“Mums neadekvāti ilgi lika gaidīt izsaukšanas istabā. Useins tajā brīdī man teica, ka tas ir neprāts. Mēs iesildījāmies un tad mums lika gaidīt. Mēs palikām auksti un gājām iesildīties vēlreiz, bet arī tad mums bija jāgaida. Domāju, ka Useins vienkārši atdzisa,” uzskata Johans Bleiks, kurš 2011. gadā kļuva par pasaules čempionu 100 metru sprinta distancē, uzvarot šajā distancē pēc tam, kad par pāragru startu tika diskvalificēts Useins Bolts. Ar šo panākumu Bleiks 22 gadu vecumā kļuva par jaunāko pasaules čempionu šajā disciplīnā. Tāpat Bleika kontā divi sudrabi 100 un 200 metru distancēs Olimpiskajās spēlēs Londonā 2012. gadā.

Kā zināms, tad Bolts sestdien lika punktu savai spožajai karjerai un Jamaikas izlases rindās piedalījās 4×100 metru stafetes skrējienā, veicot ceturto etapu, tomēr fināla skrējiena laikā nokrita un nespēja finišēt. Pēc tam gan viņš stadionu atstāja pats uz savām kājām.

Iepriekš 100 metru individuālajā distancē Bolts izcīnīja bronzas godalgu.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar