Jaudīgā ”Celtics” aptur arī čempioni, Hjūstona samet 90 punktus puslaikā (VIDEO)

17/11/2017 08:07

Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) līgas šī brīža spēcīgākā komanda Bostonas ”Celtics” izcīnīja 14. uzvaru pēc kārtas, pārspējot pēdējās trīs sezonās divreiz NBA triumfējušo Goldensteitas ”Warriors” 92:88.

”Celtics” sastāvā atgriezušies iepriekš traumētie Els Horfords un Kairijs Ērvings, bet smagu kājas savainojumu joprojām ārstē Gordons Heivords. ”Warriors” savukārt varēja palīdzēt visi vadošie spēki ar Kevinu Durentu un Stefanu Kariju priekšgalā.

Spēles sākumā ”Celtics” uz īsu brīdi izvirzījās vadībā, tomēr Goldensteita rādīja atzīstamu sniegumu un panāca 13 punktu pārsvaru. ”Celtics” pirmā puslaika izskaņā deficītu gan prata samazināt – 42:47. Pēc pārtraukuma ”Warriors” atkal atguva vairāk kā 10 punktu pārsvaru, bet ”Celtics” ātri atguvās un pirms pēdējā spēles nogriežņa rezultāts vēstīja neizšķirtu 68:68.

Spēles beigas bija saspringtas. Rezultātam esot 88:88, noteikumus pārkāpa Dreimonds Grīns, bet abus sodiņus realizēja Ērvings. Durents atbildēja ar neprecīzu metienu, kas lika noteikumus pārkāpt Karijam. Arī Džeisons Tatums aukstasinīgi iemeta abus metienus un ļāva Bostonai izcīnīt 14. uzvaru pēc kārtas 92:88.

Citā nakts spēlē Hjūstonas ”Rockets” demonstrēja fantastisku rezultativitāti un ar 142:116 sagrāva Fīniksas ”Suns”. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija komandas līderis Džeimss Hārdens, kurš šonakt bija īpaši karsts, salādējot 48 punktus pretinieku grozā. Hārdens pievienoja arī divas atlēkušās bumbas un septiņas piespēles.

”Rockets” sastāvā pēc savainojuma atgriezās arī Kriss Pols, kurš savukārt sakrāja double-double ar punktiem un piespēlēm – 11+10. Hjūstona pret turnīra pastarīti iemeta 90 punktus tikai pēc nospēlētām 24 minūtēm. Otrajā puslaikā rezultativitāte kritās, tomēr ”Rockets” ne mirkli neizlaida pavedienu no rokām un izcīnīja graujošu panākumu.