“Jazz” un “Rockets” nonāk uzvaras attālumā no konferences pusfināliem (VIDEO)

24/04/2018 09:23

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) notikušas divas “play-off” pirmās kārtas spēles. Sērijas ceturtajās spēlēs Hjūstonas “Rockets” sagrāva Minesotas “Timberwolves”, bet Jūtas “Jazz” bija pārāki par Oklahomasitijas “Thunder”.

50 punkti ceturtdaļā un trešā uzvara. “Rockets” aizvadītās nakts mačā bija pārāki pār “Vilkiem” ar 119:100. “Timberwolves” pašā mača sākumā spēja iegūt nelielu pārsvaru, bet tas ātri tika sadeldēts. Vēl otrās ceturtdaļas sākumā Minesota bija iekrājusi septiņu punktu pārsvaru, taču arī tad Hjūstona ātri spēja atspēlēties. Trešajā trešdaļā Hjūstona spēja gūt 50 punktus un spēles liktenis jau bija izšķirts.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 36 punktiem, četrām atlēkušajām bumbām, trīs rezultatīvām piespēlēm un trīs pārtvertām bumbām bija Džeimss Hārdens. Minesotai 22 punktus un 15 atlēkušās bumbas guva Karls Entonijs Taunss.

Sērijā līdz četrām uzvarām, Hjūstona uzvarēja pirmos divus mačus. Trešajā spēlē savās mājās “Timberwolves” izcīnīja uzvaru, bet šodien “Rockets” sērijā panāca 3 – 1.

3 – 1 pret “zvaigžņoto” sastāvu. Tāpat vienas uzvaras attālumā no iekļūšanās Rietumu konferences pusfinālā šodien nokļuva Jūtas “Jazz”, kas ar 113:96 pārspēja “Thunder” vienību. Sērijā līdz četrām uzvarām, “Jazz” ir vadībā ar 3 – 1.

Līdz puslaika pārtraukumam, neliels pārsvars bija Oklahomasitijas basketbolistiem, bet jau otrajā puslaikā viss mainījās un “Jazz” dominēja visu atlikušo spēles laiku.

Uzvarētāju rindās ar 33 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās pirmgadnieks Donovans Mičels. Rūdija Gobēra kontā 16 punktu un desmit atlēkušās bumbas, bet Rikijs Rubio komandai palīdzēja ar 13 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Zaudētāju rindās 32 punkti Pola Džordža kontā.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Austrumu konferences ceturtdaļfināla pirmdienas spēļu rezultāti:

Minesotas “Timberwolves” – Hjūstonas “Rockets” 100:119 (21:21, 28:29, 20:50, 31:19); sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 3-1 vadībā atrodas “Rockets”;

Jūtas “Jazz” – Oklahomasitijas “Thunder” 113:96 (24:30, 34:22, 32:21, 23:23); sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 3-1 vadībā atrodas “Jazz”.