“Juventus” jauno sezonu iesāk ar pārliecinošu uzvaru (+VIDEO)

20/08/2017 00:00

Iepriekšējo sešu sezonu Itālijas A sērijas čempione futbolā Turīnas “Juventus” sestdien jauno sezonu iesāka ar pārliecinošu uzvaru.

“Juventus” savu skatītāju priekšā ar 3:0 (2:0) pārspēja “Cagliari”.

Mača rezultātu 12.minūtē atklāja “Juventus” horvātu uzbrucējs Mario Mandžukičs, kurš no soda laukuma vidus raidīja bumbu pretinieku vārtos. Video tiesnešu sistēmai (VAR) debitējot A sērijā, sešas minūtes pirms puslaika beigām uz mājinieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, taču “Juventus” zvaigzne Džanluidži Bufons to atvairīja.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā argentīniešu uzbrucējs Paulo Dibala izskrēja viens pret vienu ar “Cagliari”, dubultojot mājinieku pārsvaru. Savukārt otrā puslaika vidū trešos vārtus “Juventus” labā guva vēl viens argentīniešu uzbrucējs Gonsalo Igvains.

“Juventus” vārtsargam Bufonam šī bija 620.spēle Itālijas A sērijā, līdz ar to 39 gadus vecais itālis apsteidza “AS Roma” zvaigzni Frančesko Toti, kurš pēc iepriekšējās sezonas lika punktu savai karjerai. Visvairāk mačus A sērijā aizvadījis Paolo Maldīni, kura kontā ir 647 spēles, bet Bufonam šosezon būs iespēja viņu apsteigt.

Tikmēr pērnās sezonas vicečempione “Napoli” viesos ar 3:1 (2:0) pārspēja “Verona” futbolistus.

“Napoli” rindās ar vārtu guvumiem izcēlās poļu uzbrucējs Arkadjušs Miliks un alžīriešu aizsargs Fauzi Gulams, bet vienu bumbu savos vārtos ieraidīja “Verona” franču aizsargs Samiels Suprajēns. Laukuma saimniekiem vārtu guvumu atnesa Džampolo Pacīni, kurš septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām realizēja 11 metru soda sitienu.

“Juventus” iepriekšējā sezonā tika kronēta par Itālijas čempioni, izcīnot sesto titulu pēc kārtas un 33. vēsturē.

Itālijas A sērijas jaunās sezonas pirmās kārtas izspēle turpināsies svētdien.