Kanāda un Zviedrija noskaidro pretiniekus 1/4 finālā

20/02/2018 16:29

Šodien pēcpusdienā pēc Latvijas laika noslēdzās divas spēles olimpiskajā hokeja turnīrā, kur pie panākuma tika Somijas un Vācijas valstsvienības.

Somi astotdaļfinālā tikās ar Dienvidkorejas hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:2. Mača laikā Somijas izlase izvirzījās vadībā ar 3:0, bet otrajā periodā īsā laika posmā korejieši divus vārtus atguva.

Trešajā trešdaļā somi atbildēja ar diviem vārtu guvumiem un galarezultātā svinēja uzvaru, kas ļāva iekļūt turnīra 1/4 finālā. Ceturtdaļfinālā Somijas izlase tiksies ar olimpiskajiem čempioniem – Kanādas hokejistiem.

Uzvarētājiem ar trīs punktiem rezultatīvākais bija Eli Tolvanens, kura kontā trīs rezultatīvas piespēles. Tikmēr divi vārti Petri Kontiolas rēķinā.

Tikmēr citā mačā Vācijas izlase pagarinājumā ar 2:1 pārspēja Šveices hokejistus. Pirmajā periodā Vācija izvirzījās vadībā, bet otrajā Šveice atbildēja, panākot 1:1. Mača turpinājumā vārti netika gūti, bet papildlaikā uzvaru vāciešiem atnesa aizsargs Janiks Zeidenbergs.

Ceturtdaļfinālā Vācija tiksies ar Zviedriju.