Karsums kaldina ”Dynamo” uzvaru pār šķietami nepārspējamo SKA (VIDEO)

22/01/2018 21:56
karsums, sportazinas

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) reto zaudējumu regulārajā sezonā piedzīvoja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kas papildlaikā atzina Mārtiņa Karsuma pārstāvētās Maskavas ”Dynamo” pārākumu 2:3.

Spēles rezultātu atklāja SKA, kad ar precīzu metienu izcēlās Vadims Šipačovs, taču tajā pašā periodā pēc nepilnām desmit minūtēm rezultātu izlīdzināja latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums – 1:1.

Mača turpinājums bija saspringts. SKA atkal atguva pārsvaru, kad vārtus guva Sergejs Kaļiņins, tomēr arī ”Dynamo” nesēdēja rokas klēpī salikusi un rezultātu izlīdzināja, kad ar precīzu metienu izcēlās Vladislavs Jefremovs.

Trešajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, kas nozīmēja, ka sekos papildlaiks. Tajā pārāka izrādījās Karsuma pārstāvētā komanda, jo ripu tīklā raidīja Aleksejs Tereščenko – 3:2 un SKA piedzīvoja ceturto zaudējumu 54 mačos.

Mārtiņš Karsums šajā spēlē uz laukuma pavadīja 15:32 minūtes, trīsreiz metot pa vārtiem un gūstot vienus vārtus. Mārtiņš uzvarēja savā vienīgajā iemetienā, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī izpelnījās divu minūšu noraidījumu.

Savukārt Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas ”Kunlun” piedzīvoja sakāvi pret Magņitagorskas ”Metallurg” 1:4. Kulda spēlēja visvairāk laika no saviem komandas biedriem jeb 23:09 minūtes. Šajā laikā latvietis vienreiz uzmeta pa vārtiem, izpildīja piecus spēka paņēmienus, kā arī pamanījās spēli noslēgt ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.